“46 Yok Olan…”

//“46 Yok Olan…”

“46 Yok Olan…”

46 Yok Olan… – Cuma

46 Yok Olan, kız kardeşini hayata döndürmek için bir bilim insanının kendini kobay olarak feda etmesi ve sonunu kimsenin tahmin edemeyeceği bir yolculuğa çıkışının hikayesini anlatıyor.

Kız kardeşini hayata döndürmek için kendini kobay olarak feda eden bir bilim insanının, sonunu kimsenin tahmin edemeyeceği bir yolculuğa çıkış ..

Kanal – Star TV
Yapımcı – Nunova Film

↔↔↔↔↔ ↔↔↔↔↔ ↔↔↔↔↔

46 Yok Olan…

Türkiye’nin sayılı genetik profesörleri arasında yer alan Erdal Beşikçioğlu’nun karakteri; tedavisi mümkün olmayan bir hastalık sonucu beş yıldır komada bulunan kız kardeşini (Yasemin Allen) hayatta tutmaya çalışan, kendisini bu hastalığın tedavisine adamış bir profesördür. Zamanla çevresindekileri kaybeden, pek çok kişinin yarı yolda bıraktığı karakterimiz bu zorlu yolda yüzlerce hastaya umut sayılabilecek bir ilaç keşfeder ve bir anda kendisini büyük bir olaylar zincirinin arasında bulur. Gerçeğin peşinde olan ve inancından taviz vermeden bu zamana kadar gelen profesör için artık hiçbir şey eskisi gibi olmayacaktır. Bu sır dolu buluş, tanıdığı ve tanımadığı birçok kişinin hayatını değiştirecektir

Format : Televizyon dizisi – Psikolojik, Gerilim
Uyarlama : Dr.Jekyll and Mr.Hyde ‘Romanı’
Senarist : Ercan Mehmet Erdem
Yönetmen : Serdar Akar
Oyuncular : Erdal Beşikçioğlu, Melis Birkan, Berkan Şal, Yasemin Allen, Saygın Soysal
Yapımcı : Nunova Film
Kanal : Star TV
Yayın tarihi : 27 Mart 2016 – 1 Temmuz 2016

2018-01-24T15:52:10+00:00 Haziran 25th, 2016|Nostalji|