Acun Ilıcalı yeni bir spor kanalı açıyor!

Geçtiğimiz yıllarda TV8’i satın alan Acun Ilıcalı, NBA ve A Milli Futbol Takımı’nın maçlarının yayın hakkını aldıktan sonra flaş bir karara imza attı. Acun Medya, önümüzdeki günlerde yeni bir spor kanalını hayata geçirmeye hazırlanıyor.

Sporda da önemli yatırımlar yapma kararı alan Acun Ilıcalı, önümüzdeki günlerde yeni bir spor kanalını hayata geçirecek.

NBA maçlarının yanı sıra A Milli Futbol Takımı’nın 2018 Dünya Kupası Elemeleri’ni de yayınlayacak olan TV8, yeni içerikler için görüşmelerini sürdürüyor.

Aynı zamanda;

Ünlü yapımcı Acun Ilıcalı’dan yeni sezonda ‘yerli film’ hamlesi yapıldı… 2016 yılı başında izleyiciyle buluşan filmler 15 milyondan fazla izleyiciyi salonlara çekmeyi başarmıştı.

Bu filmlerden ‘Düğün Dernek 2: Sünnet’, ‘Ali Baba ve 7 Cüceler’, ‘Dedemin Fişi’, gibi yapımların da bulunduğu birçok yeni yerli filmin televizyon yayın hakları TV8 tarafından satın alındı.

2016 yılı başında izleyiciyle buluşan filmler, 15 milyondan fazla izleyiciyi salonlara çekmişti! Yerli filmlerin kanaldaki gösterimi ‘Düğün Dernek 2: Sünnet’ ile başlayacak.