Ağlatan Dans \ Jenerik

//Ağlatan Dans \ Jenerik

Ağlatan Dans \ Jenerik

Show TV, yürekleri titretecek yepyeni bir diziyi izleyicisiyle buluşturmaya hazırlanıyor!

Yapımcılığını Joy PR’ın üstlendiği Ağlatan Dans’ın senaryosunu Murat Gürvardar kaleme alıyor.Dizinin yönetmen koltuğunda ise, Hakan Kurşun oturuyor.

Herkesin hayal ettiği ve bu hayalini gerçekleştirmek istediği en güzel aşkı anlatan Ağlatan Dans’ta, mert ve yakışıklı Çerkez genci olan Zoloy’la, dünyalar güzeli Begüm’ün dillere destan aşkı yürekleri dağlayacak.

Çekimleri Çanakkale de devam eden dizinin baş rollerini Öykü Çelik ile Kıvanç Kasabalı paylaşıyor.Sezonun iddialı dizisi Ağlatan Dans’ın kadrosunda, Arsen Gürzap, Levent Tülek, Ayten Uncuoğlu, Mehmet Ulay, Ümit Yesin, Toygun Ateş ve Cem Kurtoğlu gibi usta isimler de yer alıyor.

Ağlatan Dans ünlü yazar Yasemin Nak’ın genel hikayesini yazdığı ve yapımcılığını Joy Pr’ın yaptığı 4 Haziran 2014’te ilk bölümü Show TV’den canlı olarak yayınlanmış televizyon dizisidir başrolleri oyuncular Kıvanç Kasabalı ve Öykü Çelik paylaşmıştır. Düşük reytingler nedeniyle 2 Temmuz 2014’te veda etmiştir.

Format : Televizyon dizisi
Tür : Dram
Senarist : Murat Gürvardar
Yönetmen : Hakan Kurşun
Oyuncular : Kıvanç Kasabalı, Öykü Çelik, Arsen Gürzap, Cem Kurtoğlui Levent Tüleki Suavi Ereni Ümit Yesini, Nihat İleri, Fırat Şahin, Burcu Sülüm, Muhammet Ali Kılıç, Burçin Yıldırım, Murat Çağlar, Cem Sultan Karabulut
Sezon sayısı : 1
Bölüm sayısı : 5
Yönetici yapımcı : Yasemin Nak
Yapımcı : Joy Pr
Kanal : Show TV
Yayın tarihi : 4 Haziran 2014 – 2 Temmuz 2014

2016-10-09T02:01:08+00:00 Haziran 5th, 2014|Dizi Jenerik ve Müzikleri|