“Anne”

//“Anne”

“Anne”

“Anne” – Salı

Vahide Perçin , Cansu Dere’nin uzun yıllar ayrı kaldığı annesini, Beren Gökyıldız ise Dere’nin evlat edinmek istediği küçük Tuğçe’yi canlandırıyor. Dizi; ‘’anne’’ kavramını derinlemesine işlecek …

Cansu Dere’nin canlandıracağı kadın başrol taşıyıcı anne olarak kullanılacak ve çocuk doğunca annesinden dramatik şekilde koparılacak. Anne ise çocuğunu bulmak için hüzün ve eziyet dolu bir mücadele . .

Bana anne der misin?

Kanal – Star Tv
Yapım Şirketi – MED Yapım – MF Yapım

↔↔↔↔↔ ↔↔↔↔↔ ↔↔↔↔↔

“Anne”

Dizide; Vahide Perçin, Cansu Dere’nin uzun yıllar ayrı kaldığı annesini, Beren Gökyıldız ise Dere’nin evlat edinmek istediği küçük Tuğçe’yi canlandırıyor.

Cansu Dere’nin ailesi tarafından şiddet gören öğrencisini kaçırması ile başlayan dizi, sürükleyici senaryosu ile izleyiciyi kendine bağlayacak.

Kızını doğumdan sonra bir daha göremeyen ve hayatını kızını bulmaya ve onun görmeye adamış bir anne ile kızın hikayesinin anlatılacağı Anne dizisinde Türk tipi daramdan uzak farklı bir senaryo . .

Yönetmenliğini Merve Girgin Aytekin’in üstlendiği MEDYapım-MF Yapım ortak yapımı olan dizinin çekimlerine kısa bir süre önce başlandı. ‘Mother’ adlı Japon yapımından uyarlanan dizinin senaristliğini ise Berfu Ergenekon üstleniyor.

“Anne”
Televizyon Dizisi – Dram – Aile
Yönetmen : Merve Girgin Aytekin (5) – Emre Kabakuşak
Senarist : Berfu Ergenekon , Perihan Mağden
Oyuncular : Vahide Perçin, Cansu Dere, Beren Gökyıldız , Can Nergis , Gonca Vuslateri , Gülenay Kalkan , Berkay Ateş , Alize Gördüm , Ahsen Eroğlu
Kanal : Star Tv
Yapım Şirketi : MED Yapım – MF Yapım
Yapımcı : Fatih Aksoy, Faruk Bayhan
Yayın Tarihi : 25 Ekim Salı 2016 – 20 Haziran 2017 Salı

2018-01-26T15:58:04+00:00 Haziran 20th, 2017|Nostalji|