“Arkadaşlar İyidir” | Yeni Bölüm Fragmanı

//“Arkadaşlar İyidir” | Yeni Bölüm Fragmanı

“Arkadaşlar İyidir” | Yeni Bölüm Fragmanı

“Arkadaşlar İyidir” – Pazar

Üniversiteli 5 Gencin Sürükleyici Hikayeleri..

Hayatın her cephesinde tek başına savaşacak, gerekirse yaralanacak ama tekrar ayağa kalkmasını da bileceklerdir. Her şey bir yana, arkadaşlık bu yaralı ruhları iyileştirebilecek midir?

Yapımcılığını O3 Medya’nın üstlendiği “Arkadaşlar İyidir”, üniversiteli 5 gencin aileleri ile ilişkilerini, yaşadıkları çatışmalarını, aşklarını, dostluklarını, heyecanlarını kısacası büyüme hikayelerini çarpıcı bir dille anlatılıyor..
“Arkadaşlar İyidir” Show Tv’de..

Kanal – Show Tv
Yapım Şirketi – O3 Medya

↔↔↔↔↔ ↔↔↔↔↔ ↔↔↔↔↔

“Arkadaşlar İyidir”

Yapımcılığını O3 Medya’nın üstlendiği Arkadaşlar İyidir’in başrollerinde; Aslı Melisa Uzun, İdris Nebi Taşkan, Su Kutlu, Akın Akınözü, Hayal Köseoğlu, Cankat Aydos, Didem İnselel, Neslihan Yeldan, Devrim Özder Akın, Ece Dizdar ve Emre Karayel yer alıyor. Usta oyuncu Ahmet Mekin’in ise konuk oyuncu olarak boy göstereceği Arkadaşlar İyidir’in yaratıcı yönetmenliğini Zeynep Günay Tan, yönetmenliğini Deniz Koloş senaryosunu ise Ekin Atalar kaleme alıyor.

Arkadaşlar İyidir’in genel hikayesi ise Eren Kahraman, Seda Yılmaz, Merve Altınköprü ve Yunus Çağlayan, bir yıl önce üniversitede hazırlık okurken tanışmış olan dört arkadaştır. Birinci sınıfa başlayacakları sene, Seda uzun süredir görüşmediği çocukluk arkadaşı Gizem Subaşı’yla karşılaşır. Seda ve Gizem, bir araya geldikleri ilk andan itibaren eski günlerdeki gibi birbirlerine bağlanırlar. Ancak kısa süre sonra gruptaki dengeler değişmeye başlar. Seda, Eren, Merve, Yunus ve Gizem geçmişin hayaletleriyle yüzleştikçe, yetişkinlik hayatının o kadar da güzel bir şey olmadığını düşünmeye başlarlar. Artık hayatla olan savaşlarında tek başlarına olduklarını fark etmişlerdir. Hayatın her cephesinde tek başına savaşacak, gerekirse yaralanacak ama tekrar ayağa kalkmasını da bileceklerdir. Her şey bir yana, arkadaşlık bu yaralı ruhları iyileştirebilecek midir?

Televizyon Dizisi – Romantik Komedi – Aile – Gençlik
Yönetmen : Zeynep Günay Tan (Genel Yönetmen), Deniz Koloş (Yönetmen)
Senarist : Ekin Atalar
Oyuncular : Aslı Melisa Uzun, İdris Nebi Taşkan, Su Kutlu, Akın Akınözü, Hayal Köseoğlu, Cankat Aydos, Didem İnselel, Neslihan Yeldan, Devrim Özder Akın, Ece Dizdar ve Emre Karayel ve Ahmet Mekin
Kanal : Show Tv
Yapım Şirketi : O3 Medya
Hikaye :
Sezon Sayısı :
Yayın Tarihi : 28 Ağustos 2016 – 30 Ekim Pazar 2016

2018-01-25T14:53:05+00:00 Ekim 10th, 2016|Nostalji|