“Aşk-ı Roman”

//“Aşk-ı Roman”

“Aşk-ı Roman”

“Aşk-ı Roman”

Aşkı için birçok fedakarlığa katlanan Kaan, ailesi ve aşkı arasında kalan Solmaz, bambaşka bir karakterde ve çok eğlenerek izleyeceğiniz Nurullah ❤️🌹 Tamircisi, bakkalı, esnafı, sakini, genci, yaşlısı ve elbette romanlarıyla sımsıcak bir hikaye olan “Aşk-ı Roman” haftaiçi her gün tv8’de!

Kanal – Tv8
Yapım Şirketi – Global Medya

↔↔↔↔↔ ↔↔↔↔↔ ↔↔↔↔↔

“Aşk-ı Roman”

Yıllar önce Melek Baykal, Çağla Şikel, Alişan, Müjdat Gezen, Özkan Uğur, Zeki Alasya, Aylin Kabasakal, Serhat Özcan, Ümit Yesin ve Şeyla Halis gibi isimlerin başrolde yer aldığı efsane dizilerden Cennet Mahallesi yeni versiyonu ile ekranlara dönüyor. Dizinin adı ve oyuncuları değişti. Dizinin başrollerinde Evleneceksen Gel programından tanıdığımız Solmaz ve Kaan yer alıyor. Dizinin diğer oyuncu kadrosu Evleneceksen Gel programında evlenme adaylarından oluşuyor. Cennet Mahallesi’nin uyarlaması olan Aşkı Roman Tv8 ekranlarında ..

Televizyon Dizisi – Komedi
Yönetmen : Semra Dündar
Senarist : Hazal Öztürk, Emrah Süner, Nisan Hakan Özkan, Görkem Çakın
Kanal : Tv8
Yapım Şirketi : Global Prodüksiyon
Yapımcı : Oğuz Karaali, Mustafa Gülnahar
Sezon Sayısı :
Yayın Tarihi : 21 Ağustos 2017 Pazartesi – 5 Ekim 2017 Perşembe
Oyuncular : Solmaz Ciros, Kaan Güvenilir, Nurullah Şık, Uğur Arslan, Ayberk Yılmaz, Nurullaj Işık, Esin Karakaya, Yunus Emre Kılınç, Erkan Çelik, Gürkan Baba, Çiğdem Tunç, Tarık Mengüç, Fatma Karabacak, Güzel

2018-01-26T17:55:40+00:00Eylül 22nd, 2017|Nostalji|