“Ateşböceği”

//“Ateşböceği”

“Ateşböceği”

“Ateşböceği” – Pazar –

Bir yanda çok başarılı, çekici, fakat aşkla arasına mesafe girmiş; hayatta onu şaşırtacak bir şey kalmadığını hisseden bir boşanma avukatı: Barış..
Diğer yanda ise hayat dolu, akıllı, eğlenceli, fakat ailesini geçindirmek için taksi şoförlüğü yapmak zorunda kalan, güzel bir genç kız: Aslı.. Nam-ı diğer Ateşböceği. İkilinin karşılaşması ile, hayatları değişecek ve aşk dolu bir serüvenin içine girecekler.

Aşka hazırlıksız yakalananların heyecanlı kovalamacası ile Ateşböceği yaz dönemi ekranlarda!…

Kanal – Star Tv
Yapım Şirketi – Mia Yapım

↔↔↔↔↔ ↔↔↔↔↔ ↔↔↔↔↔

“Ateşböceği”

70’li yıllara damgasını vurmuş Beyaz Kelebekler müzik grubunun efsaneleşmiş parçası Ateşböceği ile ilk tanıtımı yayınlanan dizi, bir taksi karşılaşması ile yolları kesişen Aslı ve Barış’ın hikayesini konu alıyor.

Başrollerini Seçkin Özdemir ve Nilay Deniz paylaştığı dizinin oyuncuları arasında Derya Alabora, Umur Yiğit Vanlı, Belma Canciğer, Durul Bazan, Seda Güven, Berkay Tulumbacı, Alicia Kapudağ, Şebnem Dilligil, Çağrı Çıtanak, Tayra Bahar yer alıyor. Mia Yapım imzalı projenin yönetmen koltuğunda ise Kiralık Aşk dizisinden tanıdığımız Barış Yöş oturuyor.

Televizyon Dizisi – Romantik Komedi, Dram
Yönetmen : Barış Yöş
Senarist :
Kanal : Star Tv
Yapım Şirketi : Mia Yapım
Yapımcı :
Sezon Sayısı :
Yayın Tarihi : 29 Haziran 2017 Perşembe – 25 Ekim 2017 Çarşamba
Oyuncular : Seçkin Özdemir, Nilay Deniz, Derya Alabora, Umur Yiğit Vanlı, Belma Canciğer, Durul Bazan, Seda Güven, Berkay Tulumbacı, Alicia Kapudağ, Şebnem Dilligil, Çağrı Çıtanak, Tayra Bahar

2018-01-26T18:36:13+00:00Ekim 22nd, 2017|Nostalji|