“Baba Candır”

//“Baba Candır”

“Baba Candır”

“Baba Candır” – Perşembe

Baba Candır, uzun yıllar önce eşini kaybedince, üç çocuğuna hem babalık hem annelik hem de “hayat koçluğu” yapmak zorunda kalmış, emektar bir yufkacı olan Salih’in başından geçen bazen neşeli, bazen de hüzünlü olayları anlatıyor.
Olaylar Ceylan isimli bir kız ve Emrecan isimli bir erkeğin birbirlerine 11 sene önce verdiği bir söz ile başlar. Ancak bu söz Emrecan için çoktan unutulmuştur.

Baba Candır, ‘What Happens To My Family’ Kore Uyarlamalı TRT 1’de yayınlanan komedi dizisidir.

Kanal – TRT 1
Yapım Şirketi – MF Yapım

↔↔↔↔↔ ↔↔↔↔↔ ↔↔↔↔↔

“Baba Candır”

Salih’in üç çocuğu da büyümüş ve hayata atılma yaşına gelmiştir. Salih’in hayattaki tek amacı çocuklarının hem iş hayatında, hem de özel hayatlarında mutlu olduklarını görmektir. Çocuklar ise, artık büyüdükleri için, babalarının sözünü pek dinlemeden, kendi başlarının çaresine kendileri bakmayı, yani hayatı kendi bildikleri gibi yaşamayı tercih etmektedirler. Ancak üç çocuk da henüz kendi evlerine çıkacak kadar yeterli bir ekonomik özgürlüğe kavuşamadıkları için, halen babalarının evinde yaşamaktadırlar. Aslında bu durum Salih’in de işine gelmektedir; çünkü, ne kadar büyümüş olurlarsa olsunlar, babalarının gözünde onlar hala küçük bir çocukturlar ve babalarının ilgisine ve korumasına ihtiyaçları vardır. Baba Candır tüm hızıyla devam ediyor!

Çocukları İçin Yaşayan Baba Candır..

Baba Candır, ‘What Happens To My Family’ Kore Uyarlamalı TRT 1’de yayınlanan komedi dizisidir. Başrollerinde, Settar Tanrıöğen, Melis Tüzüngüç, Uraz Kaygılaroğlu, Berna Koraltürk ve Özgün Karaman oynuyor. İlk bölümü 2 Ağustos Pazar akşamı saat 20.00’de TRT 1’de ekrana gelmiştir. Olaylar Ceylan isimli bir kız ve Emrecan isimli bir erkeğin birbirlerine 11 sene önce verdiği bir söz ile başlar. Ancak bu söz Emrecan için çoktan unutulmuştur.

Televizyon Dizisi – Komedi
Yönetmen : Yusuf Pirhasan
Oyuncular : Settar Tanrıöğen, Tülay Bursa, Melis Tüzüngüç, Özgün Karaman, Uraz Kaygılaroğlu, Berna Koraltürk, Tolga Pancaroğlu, Tuncer Ertunç
Sezon Sayısı :
Yapımcı : Faruk Bayhan
Yapım Şirketi : MF Yapım
Kanal : TRT 1
Yayın Tarihi : 2 Ağustos 2015 – 04 Mayıs 2017 Perşembe

2018-01-25T19:52:27+00:00Nisan 28th, 2017|Nostalji|