“Beyaz Show” | Yeni Bölüm Fragmanı

Ana Sayfa/Bölüm Fragmanları, Cuma/“Beyaz Show” | Yeni Bölüm Fragmanı

“Beyaz Show” | Yeni Bölüm Fragmanı

“Beyaz Show” – Cuma

Kanal D’nin fenomen programı Beyaz Show, eşi benzeri görülmemiş bir formatla yeni sezona merhaba diyor…

Yıllardır her hafta cuma günleri seyircisini stüdyosunda ağırlayan Beyazıt Öztürk, bundan böyle konukları ile birlikte Türkiye ve Avrupa’daki farklı mekanlarda sevenleri ile buluşacak.

“Beyaz Show” Kanal D’den 15 günde bir ekrana gelecek…

7 Nisan 2017 Beyaz Show Fragmanı

Sunuculuğunu Beyazıt Öztürk’ün yaptığı, sevilen talk- show programı “Beyaz Show”a bu hafta; Bülent Serttaş, Pamela Spence, Emre Karayel, Alina Boz ve Burak Tozkoparan konuk oluyor!

↔↔↔↔↔ ↔↔↔↔↔ ↔↔↔↔↔

Beyaz Show, sunuculuğunu Beyazıt Öztürk’ün yaptığı; 6 Aralık 1996’dan beri Cuma geceleri Kanal D’de (2000-2001 Star TV) canlı yayınlanan talk-show programıdır.

Talk show – Televizyon programı
Sunucu : Beyazıt Öztürk
Kanal : Kanal D (1996-2000, 2001-günümüz) – Star TV (2000-2001)
Yayın Tarihi : 6 Aralık 1996 – ….

1996’da Kanal D’de yayınlanmaya başlayan Beyaz Show, 2000 yılının Eylül ayında Star TV’ye geçmiştir. Ama sadece bir sezon orada kalmıştır, 2001 yılının Haziran ayında sezon finaline girmiştir ve aynı yılın Eylül ayında tekrar Kanal D’ye geçmiştir. Star TV’de yayınlandığı dönemde Cumartesi akşamları, Okan Bayülgen’in Zaga programı ile saatleri ve günleri çakışmıştır, bu yüzden iki talk-show programı arasında o dönem reyting karşılaştırması olmuştur. Genellikle müzikle ilgili veya müzisyen konuklar programa çıkarak genelde son çıkan albümlerinden şarkılar söylemiştir. Hande Ataizi ve Cem Davran’ın sunduğu talk show İki Kere İki Cumartesi akşamları yayınlandığı için Beyaz Show, Perşembe akşamları ve Zaga ise Cuma akşamları yayınlanmıştır.

Beyaz Show’a yeni ünlü konuklar gelmeye başlamıştır. Genellikle Dizi ve Film’lerin oyuncu kadroları programa alınmıştır ve bir de Müzisyen alınmıştır.

2009 yılında Beyazıt Öztürk’ün programı bitirip Star TV’de Ucunda 1 Milyon Var adlı bi yarışma programına başlamasıyla birlikte çok tepki almıştır ve Facebook’ta Beyaz Show’un tekrar yayına girmesi için bir grup kurulmuştur. Grup yaklaşık 1.500.000 milyon kişiyi geçmiştir.

Çok fazla yoğun istek üzerine, Beyaz Show tekrar yayına başlamıştır. 2005 yılından sonra programa çok sayıda dünya starı konuk gelmeye başlamış ve 31 Mayıs Cuma günü Gezi Parkı Protestoları nedeniyle program o gün yayınlanmamış ve 7 Haziran 2013’te ise program sezon finali yapmıştır. 11 Ekim’de ise program yeni sezona açılış yaptı.

By | 2017-04-05T22:58:40+00:00 Nisan 5th, 2017|Bölüm Fragmanları, Cuma|