“Bir Deli Sevda”

//“Bir Deli Sevda”

“Bir Deli Sevda”

“Bir Deli Sevda” – Çarşamba

Bahar, İstanbul’un kenar mahallerinden biri olan Telli Kavak’ta annesi Nermin’le birlikte yaşamaktadır. Babası Cengiz’i öldü bilen Bahar’ın tek amacı hasta annesine daha iyi bir yaşam sunmaktır. Mahalleden arkadaşı Kemal’in kendisine olan aşkını görmezden gelen Bahar, hiç beklemediği bir anda karşısına çıkan Mehmet’e aşık olur. Mehmet’in hayatına girişiyle kendini bir deli sevdanın içinde bulan Bahar’ın hayatı öğrendiği sırlarla alt üst olacaktır.

Genç bir kadının aşkla sınanan öyküsü. .

Kanal – Show Tv
Yapım Şirketi – Pastel Film

↔↔↔↔↔ ↔↔↔↔↔ ↔↔↔↔↔

“Bir Deli Sevda”

Show TV ekranlarında izleyicileriyle buluşacak olan Bir Deli Sevda’da; Bahar (Cansu Tosun), İstanbul’un kenar mahallerinden biri olan Telli Kavak’ta annesi Nermin’le (Esra Kızıldoğan) birlikte yaşamaktadır. Babası Cengiz’i (Erdinç Gülener) öldü bilen Bahar’ın tek amacı hasta annesine daha iyi bir yaşam sunmaktır. Mahalleden arkadaşı Kemal’in (Cankat Aydos) kendisine olan aşkını görmezden gelen Bahar, hiç beklemediği bir anda karşısına çıkan Mehmet’e (Erkan Kolçak Köstendil) aşık olur. Mehmet’in hayatına girişiyle kendini bir deli sevdanın içinde bulan Bahar’ın hayatı öğrendiği sırlarla alt üst olacaktır.

Yapımcılığını Pastel Film’in üstlendiği Show TV’nin dev kadrosu ile dikkat çeken dizisi “Bir Deli Sevda”nın yapımcılığını Yaşar İrvül ve Efe İrvül, yönetmenliğini Hakan İnan’ın üstlenirken, senaryosunu ise Korcan Derinsu ve Cihan Çalışkantürk kaleme alıyor.

Televizyon Dizisi – Aşk, Dram
Yönetmen : Hakan İnan
Senarist : Korcan Derinsu, Cihan Çalışkantürk
Oyuncular : Erkan Kolçak Köstendil, Cansu Tosun, Erdinç Gülener, Cankat Aydos ve Deniz Uğur’un paylaştığı dizide usta oyuncular Zafer Algöz, Erkan Can
Kanal : Show Tv
Yapım Şirketi : Pastel Film
Yapımcı : Yaşar İrvül, Efe İrvül
Sezon Sayısı :
Yayın Tarihi : 5 Nisan 2017 Çarşamba – 19 Nisan 2017 Çarşamba

2018-01-25T19:37:46+00:00Nisan 12th, 2017|Nostalji|