BKM’den Yeni İki Film Daha…

Başarılı filmlerde imzası bulunan BKM, yeni sezon için hazırladığı filmlere bir yenisini daha ekliyor.

‘Yalan Dünya’ ile ‘Deliha’yla tanınan, gelecek yıl ‘Haybeden Gerçeküstü Aşk’ta da izleyeceğimiz Gupse Özay ve ‘Pis Yedili’, ‘İlişki Durumu: Karışık’ gibi yapımlarda rol alan genç oyuncu Eda Ece’nin paylaştığı ‘Görümce’nin yönetmenliğini ise ‘Patron Mutlu Son İstiyor’ ve ‘Kocan Kadar Konuş’ serisinde de imzası bulunan Kıvanç Baruönü başrollerini üstlenecek.

Konusu ve kadrosunun henüz netleşmeyen ve çekimlerin önümüzdeki günlerde başlayacağı açıklanan film 2 Aralık’ta vizyona girecek.

═════ ═════ ═════

El Değmemiş Aşk….

BKM’den “El Değmemiş Aşk” adlı yepyeni bir film daha geliyor.

Necati Akpınar’ın yapımcılığında, Umut Kırca’nın yönetmenliğinde seyirciyle buluşacak olan filmde Bir çocukluk aşkı, istenmeyen bir evlilik ve hiç büyümeyen bir adamın iki aşk arasında kalmasıyla olaylar gelişecek.

Filmin başrollerinde Emre Karayel, Ceren Moray ve Begüm Kütük Yaşaroğlu yer alıyor. Bu üç isme filmde Ümit Erdim ve Cem Kılıç da eşlik edecek.

Fanatiği olduğu takıma ve Duygu’ya aşık olan Zafer, büyümeyen adamlardan biridir. Babasının zoruyla kendini istemediği bir evlilikte bulur. Birbirinden komik şekillerde bu evlilikten kurtulmaya çalışan Zafer’in planları beklediği gibi gitmez. Son düdük çalmadan gerçek aşkın ne olduğunu anlayabilecek midir?

Kahkaha vaat eden El Değmemiş Aşk filmi, iki aşk arasında kalan Zafer’in eğlenceli hikayesinde aşktan, dostluktan, aileden bahsediyor.