“Bodrum Masalı” | Yeni Dizi

//“Bodrum Masalı” | Yeni Dizi

“Bodrum Masalı” | Yeni Dizi

“Bodrum Masalı” | Yakında Kanal D’de ..

Kanal D’nin başrollerini Timuçin Esen, Şevval Sam, Murat Aygen, Alperen Duymaz, Toprak Sağlam, Dilan Çiçek Deniz ve Hilmicem İntepe’nin paylaştıkları dizisi “Bodrum Masalı” nın yapımını TMC, yapımcılığını Erol Avcı, yönetmenliğini Mehmet Ada Öztekin ve senaryosunu Başar Başaran ve Emre Özdur kaleme alıyor.

Evren Ergüven pek çok otel sahibi varlıklı ve hırslı bir adamdır. Karısı Yıldız çocukları Ateş ve Su ile birlikte İstanbul’da görkemli bir hayat sürmektedir, Otellerinin büyük kısmının olduğu Bodrum’da ise ikinci bir kadınla kurduğu gizli bir yaşamı vardır. Evren’in bu düzeni ard arda verdiği yanlış kararlar neticesinde gelen hızlı iflasıyla tamamen bozulur.

Ailenin elinde avucunda Bodrum’da Yıldız’ın babasından miras eski bir ev ve küçük bir otelin yarı hissesinden başka bir şey kalmamıştır. Ergüven Ailesi lüks yaşamlarını terk etmek, o köhne eve taşınmak ve küçük otelle hayata yeniden başlamak zorundadır artık.

Ne var ki otelin öbür yarısı Evren ve Yıldız’ın hayatları boyunca adını ağızlarına almamaya yemin ettikleri birine aittir. Faryalı adıyla tanınan kişi Yıldız’ın Evren’den önceki sevgilisidir. Evren’e kalırsa Yıldız onu hiç unutmamıştır. Yıldız’ın ise Evinin tam karşısına taşınan kocasının bodrumdaki sevgilisinden henüz haberi yoktur. Bütün bu sırlardan habersiz olan Ateş ve Su kolejden hayallerinden arkadaşlarından zengin ve güvenli hayatlarından kopacak Bodrum’da hayatın ve ailelerinin hiç bilmedikleri yüzünü öğreneceklerdir. Her yıl tatile gelip zengin arkadaşlarıyla güzel günler yaşadıkları Bodrum’dan çok farklı bir Bodrum onları beklemektedir.

Bir sabah uyandığınızda her şeyinizi kaybederseniz, ne yaparsınız? Ergüven Ailesi’nin maceralarına hazır mısınız? Bodrum Masalı yakında Kanal D’de!

Bu masalı çok seveceksin! Bodrum Masalı yakında Kanal D’de!

Bazı masallar unutulmaz! Unutamayacağınız bir masala hazır mısınız?

“Bodrum Masalı” Tanıtım Filmleri | Yeni Dizi

↔↔↔↔↔ ↔↔↔↔↔ ↔↔↔↔↔ ↔↔↔↔↔

“Bodrum Masalı”

Bodrum insanları, esnafı, zengini, fakiri ile Ergüven ailesine yeniden hayata tutunma şansı verir… Hayat onları, Bodrum’un hiç bilmedikleri tarafından sınayacaktır.

“Bodrum Masalı”
Televizyon Dizisi
Yönetmen : Mehmet Ada Öztekin
Senarist : Başar Başaran, Emre Özdür
Oyuncular : Timuçin Esen, Şevval Sam, Murat Aygen, Alperen Duymaz, Toprak Sağlam, Dilan Çiçek Deniz, Hilmicem İntepe, Serhan Onat, Bora Cengiz, Kaan Çakır , Ebru Unurtan, Yener Gürsoy, Ezgi Şenler, Serel Yereli, Zehra Yılmaz, Nazlı Kar, Basri Albayrak, Cemalettin Çekmece, Tülin Yazkan, Tugay Bahşi
Kanal : Kanal D
Yapım Şirketi : TMC
Yapımcı : Erol Avcı
Proje Tasarımı : Reaksiyon Film
Sanat Yönetmeni : Burhan Türk
Müzik : Cem Özkan
Sezon Sayısı :
Yayın Tarihi :

2017-07-19T23:59:09+00:00Temmuz 9th, 2016|Sinema-Tv|