“Bodrum Masalı”

//“Bodrum Masalı”

“Bodrum Masalı”

“Bodrum Masalı” – Pazar

Bodrum insanları, esnafı, zengini, fakiri ile Ergüven ailesine yeniden hayata tutunma şansı verir… Hayat onları, Bodrum’un hiç bilmedikleri tarafından sınayacaktır.

Evren Ergüven pek çok otel sahibi varlıklı ve hırslı bir adamdır. Ard arda verdiği yanlış kararlar neticesinde gelen hızlı iflasıyla tamamen bozulur.

Bir sabah uyandığınızda her şeyinizi kaybederseniz, ne yaparsınız? Ergüven Ailesi’nin maceralarına hazır mısınız? “Bodrum Masalı” Kanal D’de!

Kanal – Kanal D
Yapım Şirketi – TMC

↔↔↔↔↔ ↔↔↔↔↔ ↔↔↔↔↔

“Bodrum Masalı”

Ailenin elinde avucunda Bodrum’da Yıldız’ın babasından miras eski bir ev ve küçük bir otelin yarı hissesinden başka bir şey kalmamıştır. Ergüven Ailesi lüks yaşamlarını terk etmek, o köhne eve taşınmak ve küçük otelle hayata yeniden başlamak zorundadır artık. Her yıl tatile gelip zengin arkadaşlarıyla güzel günler yaşadıkları Bodrum’dan çok farklı bir Bodrum onları beklemektedir.

Bodrum insanları, esnafı, zengini, fakiri ile Ergüven ailesine yeniden hayata tutunma şansı verir… Hayat onları, Bodrum’un hiç bilmedikleri tarafından sınayacaktır.

Kanal D’nin başrollerini Timuçin Esen, Şevval Sam, Murat Aygen, Alperen Duymaz, Toprak Sağlam, Dilan Çiçek Deniz ve Hilmicem İntepe’nin paylaştıkları dizisi “Bodrum Masalı” nın yapımını TMC, yapımcılığını Erol Avcı, yönetmenliğini Mehmet Ada Öztekin ve senaryosunu Başar Başaran ve Emre Özdur kaleme alıyor.

“Bodrum Masalı”
Televizyon Dizisi
Yönetmen : Mehmet Ada Öztekin
Senarist : Başar Başaran, Emre Özdür
Oyuncular : Timuçin Esen, Şevval Sam, Murat Aygen, Alperen Duymaz, Nejat İşler, Toprak Sağlam, Dilan Çiçek Deniz, Hilmicem İntepe, Serhan Onat, Bora Cengiz, Kaan Çakır , Ebru Unurtan, Yener Gürsoy, Ezgi Şenler, Serel Yereli, Zehra Yılmaz, Nazlı Kar, Basri Albayrak, Cemalettin Çekmece, Tülin Yazkan, Tugay Bahşi
Kanal : Kanal D
Yapım Şirketi : TMC
Yapımcı : Erol Avcı
Proje Tasarımı : Reaksiyon Film
Sanat Yönetmeni : Burhan Türk
Müzik : Cem Özkan
Sezon Sayısı :
Yayın Tarihi : 18 Ağustos 2016 – 11 Haziran 2017 Pazar

2017-08-28T14:54:35+00:00 Haziran 11th, 2017|Nostalji|