Bridget Jones’un Bebeği – Bridget Jones’s Baby

Dünyaca sevilen Bridget Jones serisinin “Bridget Jones’un Bebeği” filminde Oscar ödüllü Renée Zellweger ve Colin Firth’e Patrick Dempsey eşlik ediyor.

Mark Darcy’den ayrıldıktan sonra Bridget Jones’un “sonsuza dek sürecek mutluluğu” pek de planladığı gibi gitmez. Kırk küsur yaşında ve yeniden bekar biri olarak, Bridget üst düzey haber yapımcılığı mesleğine odaklanmaya, etrafını eski ve yeni arkadaşlarla çevrelemeye karar verir.

Bridget ilk kez her şeyi kontrol altına almıştır. Ancak bu durum, Darcy’nin 180 derece tersi bir karakterdeki Amerikalı Jack Qwant ile tanışana dek sürecektir. Amerikalı’dan etkilenen, ancak Darcy’den de tamamen vazgeçemeyen Jones’un hayatı, hamile olduğunu öğrenmesiyle bambaşka bir seyre girer. Tabii bir sorun daha vardır, bebeğin babasının bu iki adamın hangisinden olduğundan emin değildir.

Yolunda gitmeyen ne olabilir?
Bridget başına çorap örmeyi başaracak mıdır? Serinin yıllar sonra gelen üçüncü filminde başroller Renée Zellweger ve Colin Firth’e bu sefer Patrick Dempsey eşlik ediyor. Yönetmen koltuğunda ise ilk filmde olduğu gibi yine Sharon Maguire var.

Bridget Jones’un Bebeği – Bridget Jones’s Baby | Fragman

↔↔↔↔↔ ↔↔↔↔↔ ↔↔↔↔↔

“Bridget Jones’un Bebeği – Bridget Jones’s Baby”
Vizyon Tarihi | 16 Eylül 2016
Yönetmen : Sharon Maguire
Oyuncular : Renée Zellweger , Colin Firth , Patrick Dempsey , Jim Broadbent , Gemma Jones
TR Dağıtım : UIP
Şirket : Universal
Filmin Türü : Komedi , Romantik
Senaryo : Emma Thompson , Helen Fielding , Dan Mazer
Yapımcı : Tim Bevan , Eric Fellner
Diğer Adı : Bridget Jones’s Child, Bridget Jones 3
Yapım Yılı : 2016
Ülke : İngiltere