“Bu Şehir Arkandan Gelecek”

//“Bu Şehir Arkandan Gelecek”

“Bu Şehir Arkandan Gelecek”

“Bu Şehir Arkandan Gelecek” – Çarşamba

4 yaşındayken annesi gözlerinin önünde öldürülen ve hayatı yük gemilerinde geçen Ali’nin 20’li yaşlarda İstanbul’a mecburi gelişi sonrası, geçmişini ve sürpriz bir aşkı bulmasını anlatıyor.

Şili’den hareket eden bir yük gemisinde çalışan Ali’nin (Kerem Bursin) çocuk yaşlarında veda etmek zorunda kaldığı İstanbul’a uzun yıllar sonra geri dönüşünü konu alıyor. Ali İstanbul’a istemeden de olsa ayak bastığı ilk günde, hayatının önemli bir dönüm noktasında olan Pelin ile tanışacak.

“Ev toprağın üzerine kurulmaz, bir kadının üzerine kurulur…”

Kanal – Atv
Yapım Şirketi – Ay Yapım

↔↔↔↔↔ ↔↔↔↔↔ ↔↔↔↔↔

“Bu Şehir Arkandan Gelecek”

24 yaşında olan Kerem Bursin, 5 dil bilen ve gemicilik eğitimi almış, profesyonel olarak dövüşen Şili Vatandaşı Ali Smith’i canlandıracak. Ali’yi büyüten annesi yerine koyduğu geminin aşçısı Rauf’un isteği üzerine para karşılığı dövüşmeye başlamıştır. Ali’nin çalıştığı yük gemisindeki malları zamanında İstanbul’a getirebilmek için çalışmaktadırlar. Gemide yüklerin sahibi ünlü holding sahibi Metin Mirkelamoğlu’dur.

Ali İstanbul’a istemeden de olsa ayak bastığı ilk günde, hayatının önemli bir dönüm noktasında olan Pelin ile tanışacak.

Babası ile sert bir kavgaya tutuşan Pelin bütün haklarından vazgeçmiş ve babasına meydan okumuştur. Limandan ayrılmak üzereyken dans ayakkabılarını Ali’nin önünde düşürünce tutkulu bir aşk ortaya çıkaracaktır. Ali için dönüşü olmayacak bir hayat tamda bu sırada başlayacaktır.

Televizyon Dizisi – Dram
Yönetmen : Çağrı Lostuvalı
Senarist : Ece Yörenç
Oyuncular : Kerem Bürsin, Leyla Lydia Tuğutlu, Gürkan Uygun, Osman Alkaş, Defne Kayalar, Nilperi Şahinkaya, Ali Yörenç, Burak Tamdoğan, Seda Akman, Berrak Kuş, Bengü Ergin Balta, Hakan Çimenser, Serkan Börekyemez, Hazal Benli, Cemre Öktem, Emir Özyakışır, Selim Türkoğlu, Barış Akkoyun
Kanal : Atv
Yapım Şirketi : Ay Yapım
Yapımcı : Ay Yapım
Sezon Sayısı : 1
Yayın Tarihi : 4 Ocak Çarşamba 2017 – 14 Haziran 2017 Çarşamba

2018-01-26T15:33:00+00:00 Haziran 11th, 2017|Nostalji|