Bugünün Saraylısı \ Jenerik

//Bugünün Saraylısı \ Jenerik

Bugünün Saraylısı \ Jenerik

Kökleri saraya dayanan Katiboğlu ailesi maddi anlamda zor günler geçirmektedir. Kuyumculuk mesleğini atalarından devralan “Saraylı Bey” lakaplı Ata Katiboğlu, ailenin iki asırdır ikamet ettiği yalıyı satışa çıkarmak durumunda kalır. Statülerini kaybetmek üzere olan karısı Üftade ve kızı Feride bu durumdan oldukça hoşnutsuzdur. Yalıya beklenmedik, sürpriz bir alıcı çıkar. Hayatında Kayseri’deki bağ evinden başka bir yer görmemiş olan genç, güzel ve milyoner Ayşen, “Bugünün Saraylısı” olarak yalıya yerleşir. Yalının bu şekilde el değiştirmesiyle herkes şoke olurken, Ayşen’le beraber herkesin de hayatı değişecektir.
Bugünün Saraylısı, Refik Halid Karay’ın aynı adlı eserinden esinlenilen ve yapımcılığını Şükrü Avşar’ın Yönetmenliğini ise Kudret Sabancı’nın üstlendiği, Başrollerini Selçuk Yöntem, Nazan Kesal, Serhat Teoman, Cansu Tosun, Ali Ersan Duru, Gözde Çığacı ve Derya Durmaz’ın paylaştığı televizyon dizisi. Dizinin devam edip etmeyeceğiyse merak konusuyken 2.sezon düşük reytingden dolayı 5 bölüm sonra 36.bölümüyle yayından kaldırılmıştır.

Televizyon dizisi
Tür : Dram
Yaratan : Refik Halid Karay
Yönetmen : Kudret Sabancı
Oyuncular : Selçuk Yöntem – Nazan Kesal – Cansu Tosun – Serhat Teoman – Ali Ersan Duru – Gözde Çığacı – Derya Durmaz – Barış Arduç
Sezon sayısı : 2
Bölüm sayısı : 36
Yapımcı : Şükrü Avşar
Yapım şirketi : Avşar Film
Kanal : Atv
Yayın tarihi : 9 Kasım 2013 – 11 Ekim 2014

2017-12-24T00:09:00+00:00Kasım 18th, 2013|Dizi Jenerik ve Müzikleri|