Cesur ve Güzel Dizisinin Konusu Belli Oldu!

Ay Yapım’ın yapımcılığını üstlendiği bir dizi Star Tv ekranlarında ekim ayında başlıyor. Başrollerini Kıvanç Tatlıtuğ ve Tuba Büyüküstün’ün paylaşacağı dizinin konusu belli oldu. Dizinin çekimleri ise 20 Eylül itibariyle başlayacak. Çatalca ve Durusu kırsalında kasaba ve çiftliklerde çekimler sezon boyunca sürecektir.. Cesur ve Güzel dizisinin senaryosunu Ece Yörenç kaleme alıyor..

“Cesur ve Güzel” Konusu

”Bir gün, kırsal bir kasabaya Cesur adlı çok yakışıklı ve etkileyici bir adam büyük şehirden gelip yerleşir. Herkesi kendisine hayran bırakan bu gizemli yakışıklı o bölgenin toprak zengini olan, aile şirketlerinin işlerine bakan güzelliği dillere destan olan Süphan’la yani Tuba Büyüküstün ile tanışır. İki genç arasında tutkulu bir aşk başlar.
Fakat her iki gencin bilmediği çok şey vardır. Aileleri geçmişten beri düşmandır, babalarının karanlık yüzlerinden ve kapanmamış hesaplarından her ikisi de habersizdir. Büyük aşka bu yüzden aile gölgesi düşer, iki aşığın mutluluk hayali ailelerinin karşı çıkmasıyla imkansız bir aşka dönüşür. Araya aile büyükleri girer. Bu arada Cesur’un o kırsal bölgeye neden geldiği, merak edilen esrarlı öyküsü de zaman içinde ortaya çıkar.”