“Cesur ve Güzel” | Yeni Bölüm Fragmanı

Ana Sayfa/Bölüm Fragmanları, Perşembe/“Cesur ve Güzel” | Yeni Bölüm Fragmanı

“Cesur ve Güzel” | Yeni Bölüm Fragmanı

“Cesur ve Güzel” – Perşembe

Bir gün “Cesur” adında yakışıklı ve gizemli bir adam, sakin ve huzurlu bir kasaba olarak bilinen “Korludağ” ın ortasına bomba gibi düşer. Daha ilk adımını attığında karşısına güzeller güzeli “Sühan” çıkar. Bu sıradışı karşılaşmadan sonra aralarında karşı koyamadıkları bir çekim oluşur. Ama bilmedikleri bir şey vardır. Bu iki gencin mutluluk hayali geçmişten beri düşman olan ailelerinin karşı çıkmasıyla imkansız bir aşka dönüşür.

Kanal – Star Tv
Yapım Şirketi – Ay Yapım

Cesur ve Güzel 32. Bölüm 2. Fragman (Final)

Cesur ve Güzel 32. Bölüm Fragman (Final)

↔↔↔↔↔ ↔↔↔↔↔ ↔↔↔↔↔

“Cesur ve Güzel”

Senaryosunu Ece Yörenç’in yazdığı, yönetmenliğini Ali Bilgin’in üstlendiği gizem dolu hikayelerle örülü dizide Kıvanç Tatlıtuğ geçmişinin izlerini süren Cesur; Tuba Büyüküstün ise ünlü bir kozmetik markasının sahibi Sühan..

Bir gün “Cesur” adında yakışıklı ve gizemli bir adam, sakin ve huzurlu bir kasaba olarak bilinen “Korludağ” ın ortasına bomba gibi düşer. Daha ilk adımını attığında karşısına gu¨zeller güzeli “Sühan” çıkar. Bu sıradışı karşılaşmadan sonra aralarında karşı koyamadıkları bir çekim oluşur. Ama bilmedikleri bir şey vardır. Bu iki gencin mutluluk hayali geçmişten beri düşman olan ailelerinin karşı çıkmasıyla imkansız bir aşka dönüşür.

Televizyon Dizisi – Romantik , Dram , Aşk
Yönetmen : Ali Bilgin
Senarist : Ece Yörenç
Oyuncular : Kıvanç Tatlıtuğ , Tuba Büyüküstün
Kanal : Star Tv
Yapım Şirketi : Ay Yapım
Yapımcı : Kerem Çatay
Sezon Sayısı :
Yayın Tarihi : 10 Kasım 2016 Perşembe – . . . .

By | 2017-06-22T15:22:55+00:00 Haziran 22nd, 2017|Bölüm Fragmanları, Perşembe|