“Çoban Yıldızı”

//“Çoban Yıldızı”

“Çoban Yıldızı”

“Çoban Yıldızı” – Perşembe

Kapadokya’nın masalsı dünyasında başlayıp, İstanbul’a uzanan soluk soluğa izlenecek, gerilim dozu yüksek, güçlü bir aşk hikayesi..

Küçük yaşlardan itibaren annesiyle tarlada çalışan, evde halı dokuyan, lise mezunu Zühre, tuttuğunu koparan, isyankar, güzel ve masum bir kızdır. Güzelliği ona mutluluk vermez ve babası tarafından kendisinden oldukça büyük, zengin bir adamla evlendirilir. Ancak her şeye rağmen kendisine çizilen hayatı kabullenmez.

Kanal – Fox Tv
Yapım Şirketi – Most Production

↔↔↔↔↔ ↔↔↔↔↔ ↔↔↔↔↔

“Çoban Yıldızı”

Çoban Yıldızı, Niğde’de doğmuş büyümüş, güzeller güzeli Zühre’nin istemediği halde Kapadokya’da yaşayan, bölgenin zengin ve güçlü adamlarından Fikret Karakaya ile evlendirilmek istemesi ile başlar. Zühre, gücü kudreti elinde tutan Fikret Karakaya’nın karısı olmaya mahkum edilir.
Dürüstlüğü, mertliği, değerlerine bağlılığıyla tanınan, yakışıklı taş ustası Seyit, Kapadokya’ya getirilen Zühre’yle bu süreçte karşılaşır. Ve bu karşılaşma, dermanı olmayan, tutkulu, büyüleyici bir aşka dönüşür. Ateş ve su kadar birbirlerinden uzak olsalar da, bu aşk onları o kadar yakınlaştırır.
Özgürlükleri sevdalarıdır artık.
Seyit ile Zühre, aşkları önündeki engelleri kaldırma mücadelesine girerler. Ancak aşkları, değdikleri her yeri, herşeyi, yakıp yıkar, küle döndürür. Üstelik karşılarında Fikret Karakaya kadar güçlü bir engel daha vardır.
Çoban Yıldızı, Zühre ve Seyit’in Kapadokya’nın masalsı dünyasında başlayıp, İstanbul’a uzanan, soluk soluğa izlenecek, gerilim dozu yüksek bir aşk hikayesi.

Televizyon Dizisi – Dram, Aşk, Gerilim
Yönetmen : Gül Oğuz
Senarist : Gülizar Irmak, Coşkun Irmak
Oyuncular : Şükrü Özyıldız, Selin Şekerci, Selim Bayraktar, Menderes Samancılar, Serhat Özcan, Feyza Işık, Arif Erkin Güzelbeyoğlu, Serhat Süha Özcan, Aysun Metiner, Feyza Işık, Sahra Şaş, Taygun Sungar, Elif Çakman Öztürk, Özlem Çakar, Neslihan Can
Kanal : Fox Tv
Yapım Şirketi : Most Production
Yayın Tarihi : 2 Mart Perşembe 2017 – 22 Haziran 2017 Perşembe

2018-01-26T16:02:23+00:00Haziran 20th, 2017|Nostalji|