Koçum Benim’in Yeni Versiyonu Geliyor!

1978-1981 yılları arasında yayınlanan ve izlenme rekorları kıran Amerikan yapımı ‘Beyaz Gölge’ ikinci kez Türk televizyonlarına yeniden uyarlanıyor.

14 yıl önce ‘Koçum Benim’ adıyla TRT 1’de ekrana gelen yapım, bir basketbol koçu ve öğrencilerinin yaşadıklarını konu alıyordu. Geçtiğimiz aylarda vefat eden Tarık Akan’ın oynadığı koç Can için bu sefer son olarak ’46: Yok Olan’da izlediğimiz Erdal Beşikçioğlu’nun adı geçiyor. Öte yandan bu gelişmeyle birlikte ocak ayında internette yayınlanması beklenen ‘Behzat Ç.’nin akıbeti de belirsizliğini koruyor.

Bir basketbol koçu ile çalıştırdığı gençlerin maceralarını konu alan dizinin çekimlerine ay sonunda başlanacak. “Efsane”nin aralık ayında ekrana gelmesi planlanıyor.“Beyaz Gölge”nin ilk uyarlamasında Tarık Akan, Ebru Cündübeyoğlu, Yasemin Ergene,Selin Demiratar, Murat Prosçiler, Barış Aksavaş, Yasemin Öztürk, Hakan Ka, Yeliz Doğramacılar,Kıvanç Başkan, Ozan Güven, Engin Altan Düzyatan, Yunus Günçe, Onur Somer ve Nehir Erdoğan yer almıştı. Koçum Benim, 2002-2004 yılları arasında 47 bölüm olarak ekrana gelmişti.