“Emlak Avcıları”

//“Emlak Avcıları”

“Emlak Avcıları”

“Emlak Avcıları”

EMLAK AVCILARI Her gün bir aile hayallerindeki satılık veya kiralık evi bulmaları için Emlak Avcıları’na geliyor. Onların bu hayallerini gerçekleştirmek ise Emlak Avcılarımıza düşüyor. Yaşadıkları hayattan ve çevreden farklı bir yere taşınmak isteyen ailelere 3 emlak avcımız yardımcı olarak…

Kanal – Tv8
Yapım Şirketi – Production House

↔↔↔↔↔ ↔↔↔↔↔ ↔↔↔↔↔

“Emlak Avcıları”

Her gün bir aile hayallerindeki satılık veya kiralık evi bulmaları için Emlak Avcıları’na geliyor. Onların bu hayallerini gerçekleştirmek ise Emlak Avcılarımıza düşüyor.
Yaşadıkları hayattan ve çevreden farklı bir yere taşınmak isteyen ailelere 3 emlak avcımız yardımcı olarak yeni hayatlarına kavuşmalarına yardımcı olacaklar.
Her gün İstanbul’un başka semtinde farklı farklı evler göreceğimiz Emlak Avcıları’nda gezdikleri evi almaya veya kiralamaya karar veren aileler bunu günün sonunda açıklarlar. Ve duruma göre kendilerine ev gösteren Emlakçılara puan verirler.
4 gün boyunca yarışan emlakçılardan en düşük puanı alan Cuma günü elenmiş olur, geriye kalan iki emlakçı en yüksek puanı alan 2 olmak koşuluyla yine aileye 3 ev gösterir.
Programda her gün yeni bir aileyle tanışılır, beklentileri öğrenilip hayallerindeki evlere uyan 3 ev… 5 gün boyunca 5 farklı aileye 15 farklı ev gösteren 3 emlakçıdan en yüksek puanı alan bir kişi ise 10 bin liralık ödülün sahibi olur. Aileler ise hayallerindeki yeni evlere kavuşurlar.

Televizyon Programı – Yarışma
Kanal : Tv8
Yapım Şirketi : Production House
Yapımcı : Acun Medya
Sezon Sayısı :
Yayın Tarihi : 25 Eylül 2017 Pazartesi – 13 Ekim 2017

2018-01-26T17:52:13+00:00 Eylül 21st, 2017|Nostalji|