“En İyi Benim”

//“En İyi Benim”

“En İyi Benim”

“En İyi Benim” – Hafta İçi Hergün

Hayatının aşkını arayan bir erkek ve onun için “En İyi Benim” diyen 4 kadın. Tek bir amaçları var; o da kalplerinin gerçek sahibini bulmak.Hanımlar, “Erkeğin kalbine giden yol midesinden geçer” diyerek yemekler yapacak, “En güzel benim” diyerek süslenecek.Kalbinin gerçek sahibini bulmak isteyen beyefendi ise, her gün hanımların birine konuk olup baş başa akşam yemeği yiyecek. Cuma günü haftanın finalinde ise tüm hanımları kendi evinde ağırlayarak kararını açıklayacak.
“En İyi Benim” diyen baylar ve bayanlar bu programda ruh eşlerini bulmak için tüm hünerlerini sergileyecek.

Aşkın büyüsüne kapılanlar, gerçek sevgiye inananlar, ekran başına. En İyi Benim hafta içi her gün 10.00 ‘da FOX’ta!

Kanal – Fox Tv
Yapımcı Şirket – Karga Film

↔↔↔↔↔ ↔↔↔↔↔ ↔↔↔↔↔

“En İyi Benim”

Hafta içi her gün ekranlara gelecek olan En İyi Benim’de bir erkek veya kadın aday hayallerindeki aşkı yakalayabilmek için ter dökecekler. Uzman bir çöpçatan ekibi, başvuruda bulunan adayları teker teker inceleyecek ve onları en doğru kişilerle eşleştirecek.

Önce bir erkek ya da kadın aday seçilecek.Ana karakter erkek ise onun partner kriterlerine uygun toplam dört kız aday seçilir.

Seçilen dört kız ayrı ayrı günlerde beyaz atlı prenslerine sabahtan akşama kadar bir hazırlık yapar. Evini temizler, akşam yemeği için en uygun yemek menüsünü çıkartır, yemeğini yapar, gardırobunu karıştırır, gerekirse dışarı çıkıp kıyafet alışverişi yapar ve son olarak saç ve makyajını hazırlar. Tüm bu hazırlıkları yaparken de günün bir bölümünde kayınvalide adayı veya erkeğin değer verdiği bir başka aile ferdi ile kısa da olsa vakit geçirir.

Pazartesinden cumaya kadar her bir gelin adayı benzer hazırlıkları yapar ve günün sonunda eş adaylarına evlerinde çok güzel bir akşam yemeği sunar. Tüm bu hazırlıklar devam ederken ekranda kayınvalide adayının, eş adayının ve de diğer üç kızın eleştirel yorumlar yapar.

Akşam yemeği esnasında ise kızlar evin bir odasında bu romantik yemeği değerlendirirler.

Yemeğin sonuna doğru erkek, tanıştığı kız ile ilgili görüşlerini bir kağıda yazıp kalpli bir kutuya koyar ve kilitler. Bu kutu erkeğin kalbini kazanmaya çalışan kız tarafından final günü(Cuma) açılır.. Her bir kız bu mektuptan alacaktır.

Cuma günü ise büyük bir merakla beklenen bir gün olacaktır. Bu sefer kayınvalide adayı oğlu ile birlikte dört gelin adayını kendi evlerinde ağırlayacak. Sabahtan hazırlıklarını anne oğul olarak yaparlar ve karar anı için gelin adaylarını beklemeye başlarlar. Dört aday eve geldikten sonra masa başında sohbet etmeye başlar. Kayınvalide adayı kızlar hakkındaki kendi görüşlerini açıklar ve eleştiride bulunur. Son olarak da kendi gönlündeki gelin adayını açıklar.

Böylelikle damat adayı gönlündeki prensesin kim olacağını bulmaya çalışır.

Yapımcı – Erhan Öz
Program Diraktörü – Dilek Dağcıoğlu

2018-01-25T18:06:38+00:00 Ocak 12th, 2017|Nostalji|