En Süper Kahramanlar – Bling

Şehrini kötü robotlar ordusundan kurtarmak, Sam’in çocukluk aşkının kalbini kazanmaya yetecek mi? Cesur Balık ve ALFA&OMEGA’nın yapımcılarından bu aksiyon dolu animasyon macerasında “En SüperKahramanlar” kötülere meydan okuyor!

RoboWorld Tema Parkı’nda çalışan sıradan bir tamirci olan Sam, günlerini robotlarla ilgilenerek ve çocukluk aşkı ünlü spiker Sue’yu hayal ederek geçirmektedir.. Ancak kötü kalpli Oscar da şeytani bir plan ve elinde Sam’in aldığı yüzüğün aynısıyla ortaya çıkınca işler karışır. Sam, Oscar’ın kötü planlarını engelleyebilmek ve Oscar’ınkiyle karışan yüzüğünü geri alabilmek için süper iyi robotlarla işbirliği yapar ve şehri kurtarmak için kolları sıvar. Sam bu macerada, önemli olanın yüzüğün değeri değil kalbin sıcaklığı olduğunu anlayacaktır.Onu etkileyebilmek için geleneksel Sevgililer Günü gösterisinde vermek için mücevherler alan Sam’in planı, Oscar’ın gelişiyle bozulur.

Orijinalini Taylor Kitsch, Carlo Gugino ve Tom Green gibi oyuncuların seslendirdiği animasyon En Süper Kahramanlar, Sam’in, aşık olduğu kızı ve şehrini korkunç bir saldırıdan korumasını anlatıyor.

En Süper Kahramanlar – Bling | Fragman

En Süper Kahramanlar – Bling
Vizyon Tarihi | 21 Ekim 2016
Yönetmen : Kyung Ho Lee , Wonjae Lee
Seslendirenler : Carla Gugino , Taylor Kitsch , Tom Green , Jason Kravits
TR Dağıtım : Bir Film
Yapımcı Şirket : Filmdom
Filmin Türü : Animasyon , Çizgi Film
Senaryo : Chris Denk , Hyunjoong Kim , Kyung Ho Lee
Müzik : Geoff Zanelli
Yapım Yılı : 2016
Ülke : Güney Kore