Engin Günaydın Artema Reklamı 2

//Engin Günaydın Artema Reklamı 2

Engin Günaydın Artema Reklamı 2

Artema’nın yeni reklam kampanyasında, sevilen oyuncu Engin Günaydın standartları zorlayan Artema armatürlerini bozmaya çalışan bir karakter olarak izleyenlerin karşısına çıkıyor. Artema’nın ürün testlerinin esprili bir dille anlatıldığı reklam filmleri hakkında da bilgi veren Eczacıbaşı Yapı Ürünleri Grup Başkan Yardımcısı Atalay Gümrah “1988 yılında Şener Şen’in rol aldığı reklam filmlerimizden sonra dönem dönem farklı reklam kampanyaları yapsak da genel anlamda sessiz kalmayı tercih ettik. Bu zaman içerisinde de, tüm çalışmalarımızı özenle ve titizlikle planladık. Yeni dönem iş hedeflerimize paralel olarak da yeni bir reklam kampanyası başlattık. Artema olarak bugün başlattığımız reklam kampanyasıyla yeni bir dönemin kapısını aralıyoruz. Bazı arkadaşlarımız, reklam filmi çekimlerinde Engin Günaydın hiçbir Artema’yı bozabildi mi diye sordular. Gönül rahatlığı ile söyleyebilirim ki, bozamadı” dedi.

Eczacıbaşı Yapı Ürünleri Grubu’nun mutfak, banyo armatürleri ve aksesuarları markası Artema‘nın yeni reklam yüzü ünlü oyuncu Engin Günaydın oldu. TBWA\İstanbul tarafından hazırlanan ve çekimleri üç gün süren reklam filminde Engin Günaydın, Artema ile arasındaki reklam anlaşmasının detaylarını izleyicilerle paylaşıyor. Artema’yı bozması halinde bol sıfırlı paralara kavuşacağını ümit eden Engin, bunun sadece bir formalite olduğundan ve paraları alacağından emin gibi duruyor.

Artema yıllardır devam eden aç-kapa konseptine Engin Günaydın ile yeni bir soluk getirmeyi hedefliyor. Şimdilik tanıtım filminin yayınlandığı kampanyanın yeni filmlerinin yakın zamanda çıkması bekleniyor.

Reklamveren: Eczacıbaşı
Marka: Artema
Reklam Ajansı: TBWA\ISTANBUL
Prodüksiyon Şirketi: Böcek Yapım
Yönetmen: Eralp Vardar
Post Prodüksiyon: Böcek Yapım
Müzik: Emre Irmak / Jingle Jackson
Medya Ajansı: Carat

2016-10-09T00:59:21+00:00Mart 27th, 2013|Reklamlar|