“Evlat Kokusu”

//“Evlat Kokusu”

“Evlat Kokusu”

“Evlat Kokusu” – Çarşamba

Evlat Kokusu, çaresizliğin sürüklediği bir günahın sonucu, dünyanın en zor seçimine zorlanan Zümrüt’ün, büyük sırrının gölgesinde iktidar için her şeye meydan okuyan Hünkar’ın, hayatını, kimseye aldırmadan hevesleriyle yöneten Cevahir’in, ‘bir gün mutlaka’ diyerek gün sayan Seher’in, hayatları ve kaderleri birbirlerine bağlı iki küçük çocuğun hikayesidir.

Ela’nın hayata tutunabilmesi için her şeyi yapmaya hazır bir aile var! Kiminin yaşama sevinci kimine büyük bir yıkım olsa da…

Kanal – Kanal D
Yapım Şirketi – Endemol Shine Turkey

↔↔↔↔↔ ↔↔↔↔↔ ↔↔↔↔↔

“Evlat Kokusu”

Evlat Kokusu, büyük hayalinin altında ezilen gencecik masum bir kızdan, cesur, savaşçı ve acımasız bir genç kadına dönüşen Zeyno’nun hikayesidir.

Evlat Kokusu, vicdanı ve mecburiyetleri arasında kalan, aşka dair umutlarını çoktan kaybetmiş Aslan’ın bir günde değişen hayatının ve kendisiyle savaşının hikayesidir.

Amsterdam’da bir hastanede çocuk hemşiresi olarak çalışan Zeyno, hayatında ilk kez âşık olduğu adamdan hamile kalır. Sevdiği adam ve çocuğu ile mutlu bir aile kuracaklarını sanan Zeyno, gerçek hayatın kendisi için yaptığı planlardan habersizdir.

Zeyno’nun bir anlık öfkesi onu hayallerinden ve evladının kokusundan uzaklaştırırken, Akbaş Ailesi ile arasında koparılması imkânsız bir bağ oluşturur.

Akbaş Ailesi ise enerji sektöründe Türkiye’nin en önde gelen ismidir. Ailenin kendi içinde yaşadığı iktidar kavgaları dışında, aile fertlerinin eşleriyle ve çocuklarıyla yaşadığı sıkıntılar Akbaş’ların hayatını daha da zorlaştırır.

Televizyon Dizisi – Dram, Aile
Yönetmen : Gökçe Usta
Senarist : Alican Yaraş – Endemol Shine Türkiye Yazı Grubu
Oyuncular : Hande Soral, Barış Kılıç, Sedef Avcı, Murat Han, Yeşim Salkım
Kanal : Kanal D
Yapım Şirketi : Endemol Shine Turkey
Yapımcı :
Sezon Sayısı :
Yayın Tarihi : 8 Mart 2017 Çarşamba – 10 Mayıs 2017 Çarşamba

2018-01-25T20:30:05+00:00Mayıs 10th, 2017|Nostalji|