“Fatmagül Tatilde”

//“Fatmagül Tatilde”

“Fatmagül Tatilde”

“Fatmagül Tatilde”

Ekranların güzel yüzü Fatmagül Fakı, Show TV için tatile çıkıyor.

Astra Film imzalı ‘Fatmagül Tatilde’ ile izleyiciyle buluşacak sunucu, bir seyyah gibi dünyayı dolaşacak. Seyahatlerini izleyicilerin istekleri doğrultusunda yapacak olan Fakı, gittiği yerlere dair bilgileri ve özel lezzetleri ekrana taşıyacak.

Kanal – Show Tv
Yapım Şirketi – Astra Film

↔↔↔↔↔ ↔↔↔↔↔ ↔↔↔↔↔

“Fatmagül Tatilde”

Ekranların en güzel yüzü Fatmagül Fakı, tatile çıkıyor. Üstelik öyle turist gibi değil, bir seyyah gibi! Hem de seyirci nereye isterse oraya!
Fatmagül gezgin… Fatmagül meraklı… Fatmagül neşeli… Fatmagül esprili… Dünyayı bir kez de onunla görmeye, gezmeye, öğrenmeye, keşfetmeye hazır mısınız? Fatmagül Fakı, enerjik sunumuyla Uzakdoğu’nun egzotik mutfaklarından Avrupa’nın sofistike yaşamına; Afrika’nın vahşi doğasından Amerika’nın büyülü dünyasına pek çok noktaya gidecek. Gezerken bir yandan da tüm bu seyahatlerin nasıl ekonomik yapılacağının, nerede lokal lezzetlerin tadılacağının ipuçlarını verecek; o şehre, bölgeye dair tarihsel ve kültürel bilgileri de seyirci ile paylaşacak. Ayrıca Fatmagül, bu seyahatlerini de seyircilerin istekleri doğrultusunda yapacak. Seyirci nereyi görmek isterse oraya gidecek, onların sosyal medyadan önerdiklerini deneyimleyecek.

Fatmagül Tatilde, Show TV’de …

2018-01-25T19:57:52+00:00Nisan 28th, 2017|Nostalji|