“Güldür Güldür Show” | Yeni Bölüm Fragmanı

/, Çarşamba/“Güldür Güldür Show” | Yeni Bölüm Fragmanı

“Güldür Güldür Show” | Yeni Bölüm Fragmanı

“Güldür Güldür Show” – Çarşamba –

Ekranların fenomen eğlence programı Güldür Güldür Show yeni sezonda da kahkahalara boğmaya devam ediyor!

Efsane kadrosuyla herkesin beğenisini kazanan Güldür Güldür Show, aileden aşka, şöhretten teknolojiye, futboldan arkadaşlığa, birçok konuya kendisine özgü mizah anlayışı ile ….

Hepsi ve bol bol kahkaha “Güldür Güldür Show”da …

Kanal – Show TV
Yapım Şirketi – BKM

Güldür Güldür Show 183. Bölüm (Sezon Finali)

↔↔↔↔↔ ↔↔↔↔↔ ↔↔↔↔↔

“Güldür Güldür Show”

Güldür Güldür Show, Ali Sunal’ın sunduğu önce Fox TV’de, sonra da Show TV’de yayınlanan eğlence programı. Her hafta ünlü konukların yer aldığı programda çeşitli skeçler yer alıyor.

Proje ilk olarak Atv’de 5’er Beşer ismi ile 4 ay yayınlanıp final yapmıştır. 2012 yazında ise konsept ekranlara Star TV’de İnsanlar Alemi ismiyle geri dönmüştür. Orta karar bir reyting elde edip sezon finali yapmıştır. Proje 2013’te bir kez daha isim ve kanal değiştirip FOX Tv’de Güldür Güldür ismiyle ekranlara dönmüştür. Reytingleri ise günden güne artmıştır. 24 Eylül 2013’te bu kez de Show TV’ye transfer olmuştur. İlk zamanlarda iyi reytingler alamasa da, sonralarda toparlanmış ve reytingleri artmıştır. 25 Şubat 2014’te programın adı bu sefer Güldür Güldür Show olarak değiştirilmiştir. 10 Temmuz 2014’te ilk sezon finalini yapmıştır. 2. sezon finali 19 Haziran 2015’te yapılmıştır.

Güldürü – Tiyatro
Senarist : Murat Kepez
Yönetmen : Meltem Bozoflu
Sunucu : Ali Sunal
Oyucular (5.Sezon) : Ali Sunal, Alper Kul, Doğa Rutkay, İrem Sak, Çağlar Çorumlu, Aylin Kontente, Onur Buldu, Onur Atilla, Meltem Yılmazkaya, Aziz Aslan, Burak Topaloğlu, Özgün Aydın, Uğur Bilgin, Derya Karadaş, Kıvanç Baran Arslan, Korhan Erduran
Sezon sayısı :
Yapımcı : BKM
Oyuncular : Ali Sunal, Alper Kul, Doğa Rutkay, Erdem Yener, İrem Sak, Çağlar Çorumlu, Aylin Kontente, Onur Buldu, Özge Borak, Onur Atilla, Meltem Yılmazkaya, Aziz Aslan, Ayşegül Akdemir, Burak Topaloğlu, Özgün Aydın, Uğur Bilgin, Derya Karadaş, Kıvanç Baran Arslan
Mekân : Harbiye Açıkhava Tiyatrosu – Beşiktaş Kültür Merkezi
Yapım Şirketi : BKM
Kanal : FOX TV (2013) – Show TV (2013 – ….)
İlgili Programlar: Beşer Beşer, İnsanlar Alemi, BKM Güldür Güldür (Fox Tv), Güldüy Güldüy Show
Yayın Tarihi : 27 Şubat 2013 – …..

2018-06-14T00:05:19+00:00Haziran 11th, 2018|Bölüm Fragmanları, Çarşamba|