Güldür Güldür Show’da Beklenmedik Ayrılık!

Güldür Güldür Show’da beklenmedik ayrılık! Güzel oyuncu Ayşegül Akdemir, BKM ve Güldür Güldür’den yollarının ayrıldığını sosyal medya hesaplarından bir veda notuyla açıkladı.

Uzun yıllardır BKM bünyesinde oyunculuk yapan ve 4 sezondur ekranlarda olan Güldür Güldür Show’un kadrosunda yer alan başarılı oyuncu Ayşegül Akdemir, ekipten ayrıldığını açıkladı.

Ayşegül Akdemir, sosyal medya hesabından açıklama şöyle:

“Dileğin vedası…Ne çok şey yaşadık birlikte.İnandık,birlikte güzelleştik,büyüdük..Başta bizi bir araya getiren sevgili Bkm ailesine,hiç bir zaman desteğini ve sevgisini eksiltmeyen siz şahane seyircimize,her biri birbirinden değerli set arkadaşlarıma ve sahnede birlikte oynamaktan mutluluk duyduğum şahane oyuncu arkadaşlarıma çok teşekkür ediyorum.Hepiniz ayrı ayrı çok kıymetlisiniz. Hepinizi çok seviyorum yolunuz açık olsun.Güzel bir sezon geçirmeniz dileği ile..Başka maceralarda görüşmek üzere hoşçakalın”

Ayşegül Akdemir;

Tiyatroya başlaması Müjdat Gezen Sanat Merkezi Aktör Stüdyo’da olmuştur. Daha sonra Ayla Algan’dan tiyatro beden dili ve plastik makyaj eğitimi almıştır. BKM’nın sınavını kazanıp atolyede yer almıştır. 2014 yılında Güldür Güldür Show’de Dilek karakterini canlandırmaktadır.