“Güldüy Güldüy Show Çocuk”

//“Güldüy Güldüy Show Çocuk”

“Güldüy Güldüy Show Çocuk”

“Güldüy Güldüy Show Çocuk” – Cumartesi

Yapımcılığını BKM’nin üstlendiği Ezo Sunal’ın sunumu ile gerçekleşen, çocukların saf, olumlu enerjisi ve eğlencesinin, Güldür Güldür’ün en beğenilen skeçleri ve fenomen tiplemeleriyle birleştiği Show TV’nin eğlenceli şov programı Güldüy Güldüy Show Çocuk Show TV’de.

Kanal – Show Tv
Yapımcı Şirket – BKM

↔↔↔↔↔ ↔↔↔↔↔ ↔↔↔↔↔

“Güldüy Güldüy Show Çocuk”

Sevilen eğlence programı Güldür Güldür Show’un sevilen skeçleri ve fenomen karakterleri, çocukların enerjisi ile yeniden hayat buluyor! Çocukların saf, olumlu enerjisi ve eğlencesini Güldür Güldür’ün en beğenilen skeçleri ve fenomen tiplemeleriyle birleştiği yeni bir şov programıGüldüy Güldüy Show yakında Show TV’de başlıyor. Ekranların sevilen minik kahramanlarının yanı sıra bir çok yeni yeteneğinde keşfedileceği programın sunucusu ise Ezo Sunal.

Oyuncular:
Beren Gökyıldız, Berat Efe Parlar, Melissa Giz Cengiz, Ceren Reis, Alp Akar, Yusuf Batuhan Kıraç, İhsan Berk Aydın, Efe Aydın, Melis Kara, Alperen Efe Esmer, Esat Polat Güler, Berke Mutlu, Defne Erşen, Gülse Göçer, Mert Erdoğdu, Nehir Gökdemir, Kadir Toprak Karaman, Dora Dalgıç, İkra-İlknur Külahlıoğlu, Eda Döğer, Zeynep Çelik

“Güldüy Güldüy Show Çocuk”
Televizyon Dizisi – Güldrürü – Tiyatro
Yönetmen: Tuğçe Soysop
Yazarlar: Uğur Güvercin Onur Ümit Erşan Özhim
Yapımcı: Necati Akpınar
Yapımcı Şirket: BKM
Kanal: Show Tv
Sezon Sayısı:
Yayın Tarihi: 01 Temmmuz 2016 – 9 Eylül 2017

2018-01-26T17:42:56+00:00Eylül 10th, 2017|Nostalji|