Güle Güle Oturun |­ Yeni Program Tv8’de

Acun Ilıcalı’nın yeni projesi Güle Güle Oturun isminden de anlaşılacağı üzere ev dekorasyonu üzerine hazırlanan bir program. Benzer konsepti daha önce Evim Güzel Evim programı ile tanımıştık ve Berna Laçin’in sunduğu o program haftasonlarının en beğenilen programları arasındaydı. Daha sonraları çeşitli türevleri ekranlara gelen bu konseptteki programların arasına ise iddialı bir giriş ile Güle Güle oturun geliyor.

Bir dönemin Fenomen programı Evim Şahane efsane sunucusu Selim Yuhay ve ekibinin yeni progrmaı TV8 ekranlarında başlıyor. Güle Güle Oturun ismini alan programa başvuru nasıl yapılır. Yayınlandığı günlerde reyting rekorkarı kıran yapım yeni kanalında yeni ismiyle başlıyor. Hafta için hergün ekrana gelecek programda her gün bir kişinin evi düzenlenecek. Durumu kötü olanların öncelik verileceği program tv8basvuru sayfasından başvurulabilecek. Sizde zaman kaybetmeden Güle Güle Oturun başvuru yapabilir ve sıraya geçebilirsisiniz.

Acun Ilıcalı büyük bir yatırım yaparak kendi kanalına geçirdiği programda ev dekarasyonu üzerine hazırlanan bir program. Benzer konsepte Evim Evim Güzel Evim ve Evim Şahane programları yapmıştık. Şimdi yeni program Güle Güle Oturun efsane yarışmacı Selim Yuhah ve ekibi gerçekleştiriyor.

Programın ilk bölümleri TEmmuz 2016 tarihinde yayınlanmaya başlayacak. Survivor reyting rekorları kıran yapım yılın en çok izlenen kanalı olsada Acun Ilıcalı dur durak bilmiyor. Acun programla ilgili yeniden yaptığı değerlendirmede bu yaz hiç bir riskten vazgeçilmeyeceğini dile getirdi.

Türkiye’nin her yerinden başvuru alan programda şanslı aile siz olabilir ve rüyalarınız da ki eve ulaşabilir siniz .
Siz de güzel bir evim olsun diyorsanız hemen www.tv8.com.tr ‘den başvurun.
Selim Yuhay ve ekibinin izleyicilerin evlerini yeniden dekore edeceği Güle Güle Oturun programı çok yakında TV8’de…