Seda Sayan Gitti, Yerine Hande Ataizi Geldi! Ünlü Oyuncu Evlilik Programıyla Dönüyor!.. Son olarak ‘Hayat Mucizelere Gebe’ dizisinde izlediğimiz Hande Ataizi’nden sürpriz program!

Seda Sayan’ın Show TV’ye transferinin ardından evlilik programını sunması için yeni isim arayışına giren Star TV, çok ünlü bir isimde karar kıldı. Adı daha önce dizi projelerinde geçen Hande Ataizi, yeni sezonda evlilik programı sunacak. Programın yapımcılığını Artı Film üstlenecek. Bir süredir gelen dizi, film ve TV programı tekliflerini değerlendiren Hande Ataizi, sonunda Artı Film şirketiyle evlilik programı sunmak için anlaşma imzaladı.

Bilindiği üzere Seda Sayan ve Uğur Arslan’ın sunduğu ‘Evleneceksen Gel’ programı Show TV’ye transfer olmuştu. Star Tv bu gelişmenin ardından Zuhal Topal’ın peşine düşmüştü fakat Zuhal Topal FOX’ta kalmayı tercih etti. Bunun üzerine Star Tv yönetimi son olarak ‘Hayat Mucizelere Gebe’ dizisinde izlediğimiz Hande Ataizi ile anlaşma sağladı. Programın yapımcılığını ‘Artı Film’ üstlenecek.

Hatırlanacağı üzerine Hande Ataizi daha önce de TNT ekranlarında evlilik programı sunmuştu.

Ödüllü oyuncu geçen yıllarda da TNT kanalında evlilik programı sunmuş, başta olumsuz yorumlar alan Hande Ataizi, hiç ara vermeden devam ettiği programla kısa sürede başarılı olmuş ve rakiplerine fark atmıştı.
Böylece yeni sezonda ünlü oyuncu Hande Ataizi de uzun süredir kıyasıya devam eden Esra Erol, Seda Sayan ve Zuhal Topal arasındaki reyting yarışına katılmış olacak.

Ataizi’nin aylık 100 bin TL alacağı ögrenildi.