Hangimiz Sevmedik | Yakında

//Hangimiz Sevmedik | Yakında

Hangimiz Sevmedik | Yakında

Hangimiz Sevmedik dizisinde hangi oyuncular rol alıyor?
Yapımcılığını BSK Yapım’ın, yönetmenliğini ise Metin Balekoğlu’nun üstleneceği Hangimiz Sevmedik adlı dizi çok yakında Trt1’de başlıyor.

Başrollerinde Can Yaman, Selen Soyder, emre karayel, Altan Erkekli, Gül Onat, Deniz Oral, Devrim Yakut, Erdem Baş, Veysel Diker, Mehtap Bayri, Berfu Öngören, Onur Sermik, Doğa Konakoğlu ve Selma Kutluğ’un da yer aldığı yapım, bir aşk hikayesini ekrana taşıyacak.

Yönetmenliğini Metin Balekoğlu’nun üstlendiği BSK Yapım imzalı dizi Adile ve Münir’in 35 yıl önce bir yanlış anlama sonucu biten aşklarını konu alıyor. Temmuz ayında başlayacak olan dizinin senaryosunu ise Alphan dikmen ve Başak Angigün kaleme alıyor. Hangimiz Sevmedik, Temmuz’da TRT 1’de başlıyor!

TRT 1 ekranlarında izleyicisiyle buluşmaya hazırlanan, Beni Böyle Sev’in yapımcısı BSK Yapım’ın yapımcılığını üstlendiği, başrollerini Can Yaman, Selen Soyder, Emre Karayel, Altan Erkekli, Cengiz Bozkurt, Deniz Oral, Devrim Yakut, Veysel Diker, Mehtap Bayri ve Gül Onat paylaşıyor ..

Yeni dizinin kadrosuna daha önce ‘Ayrılsak da Beraberiz’, ‘En Son Babalar Duyar’ ve ‘Papatyam’da izlediğimiz Erdem Baş ile ‘Senden Bana Kalan’, ‘Çarşı Pazar’ gibi filmlerde rol alan Doğa Konakoğlu , Sevdaluk dizisiyle adından söz ettiren Cengiz Bozkurt ve Avrupa Yakası dizisiyle tanıdığımız Veysel Diker, 1 Erkek 1 Kadın 2 Çocuk’ta izlediğimiz Emre Karayel, ‘Lale Devri’ ile ünlenen Selen Soyder, ‘İnadına Aşk’ ile adını daha geniş kitlelere duyuran Can Yaman ve son dönemde genellikle sinema filmlerinde gördüğümüz Devrim Yakut da iddialı yapımın kadrosuna dahil oldu.

Yapımcılığını Beni Böyle Sev dizisinin yapımcılığını üstlenen BSK Yapım’ın yapacağı, senaryosunu Alphan Dikmen ve Başak Angigün kaleme alacağı, yönetmenliğini Metin Balekoğlu’nun üstleneceği dizi Adile ve Münir’in 35 yıl önce bir yanlış anlama sonucu biten aşkını ve çekişmelerini Yeşilçam tadıyla ekrana yansıtacak.

Hangimiz Sevmedik 15 Temmuz’da TRT1’de Başlıyor

2017-07-19T23:59:09+00:00 Haziran 22nd, 2016|Sinema-Tv|