“Hayat Bazen Tatlıdır”

//“Hayat Bazen Tatlıdır”

“Hayat Bazen Tatlıdır”

“Hayat Bazen Tatlıdır” – Pazar

İdealist öğretmen Hayat’ın çalıştığı okullarda yaşadığı sorunlar ve kardeşi Gözde ile sürdürdüğü hayatını konu ediyor. Hayat Öğretmen prensiplerinden hiçbir zaman vazgeçmediği için başına gelmeyen kalmıyor…

Öğretmenlik hayatı boyunca doğru bildkilerini savunduğu için başına gelmeyen kalmayan Hayat Öğretmen’in hikayesi..

Kanal – Star Tv
Yapım Şirketi – Şüreç Film

↔↔↔↔↔ ↔↔↔↔↔ ↔↔↔↔↔

“Hayat Bazen Tatlıdır”

Dizi idealist öğretmen Hayat’ın çalıştığı okullarda yaşadığı sorunlar ve kardeşi Gözde ile sürdürdüğü hayatını konu ediyor. Hayat Öğretmen prensiplerinden hiçbir zaman vazgeçmediği için başına gelmeyen kalmıyor…

Problemler, çalıştığı özel okuldan ayrıldıktan sonra bir Anadolu lisesinde çalışmaya başlayan Hayat Öğretmen’in peşini bırakmıyor. İstanbul’un Anadolu Yakası’ndaki bu Anadolu lisesinde değişik öğretmenler ve haylaz ama sevimli öğrencilerin arasına katılan Hayat ve Gözde okulda bazı dengeleri değiştirecek… Bu okulda heyecan ve hareket hiç eksik olmayacak.

Yapımcılığını Süreç Film’in üstlendiği Hayat Bazen Tatlıdır, senarist ve yönetmen koltuklarındaki isimlerle de dikkatleri üzerine çekiyor.

Hayat Bazen Tatlıdır’ın senaryosunu onlarca dizi ve programın arkasındaki başarılı isim Gani Müjde kaleme alıyor. Dizinin yönetmenliğini ise uzun yıllar boyunca oyunculuğuyla Türk seyircisinin hayranlığını kazanan isim Hamdi Alkan üstleniyor. Bu ikilinin ilk ortak çalışması olan Hayat Bazen Tatlıdır izleyicisini ekrana kilitleyecek.

“Hayat Bazen Tatlıdır”
Televizyon Dizisi – Komedi, Dram
Yönetmen : Hamdi Alkan
Senarist : Gani Müjde
Oyuncular : Birce Akalay, Kanbolat Görkem Arslan, Ufuk Özkan
Kanal : Star Tv
Yapım Şirketi : Şüreç Film
Yapımcı :
Hikaye :
Sezon Sayısı : 1
Yayın Tarihi : 16 Ekim 2016 Pazar – 30 Nisan 2017 Pazar

2018-01-25T19:47:45+00:00 Nisan 25th, 2017|Nostalji|