“Hayatımın Aşkı”

//“Hayatımın Aşkı”

“Hayatımın Aşkı”

“Hayatımın Aşkı” – Pazar

‘Hayatımın Aşkı’ demeye hazır mısınız?

Kanal D’de yepyeni bir dizi! Hande Doğandemir, Serkan Çayoğlu, Berk Hakman, Zeynep Eronat, Zafer Algöz, Yonca Evcimik, Sadi Celil Cengiz “Hayatımın Aşkı” nda bir araya geldi.

Güçlü oyuncu kadrosu ile yayın hayatına merhaba demeye hazırlanan dizinin sürprizlerinden biri de; ünlü yönetmen Ketche. Romantik Komedi filmlerinin ve dillere pelesenk olan birçok reklam filminin yönetmenliğini yapmış başarılı isim Ketche, ilk defa bir dizi için yönetmen koltuğunda…

Kanal – Kanal D
Yapım Şirketi – Lucky Red Film & TV

↔↔↔↔↔ ↔↔↔↔↔ ↔↔↔↔↔

“Hayatımın Aşkı”

Güçlü oyuncu kadrosu ile yayın hayatına merhaba demeye hazırlanan dizinin sürprizlerinden biri de; ünlü yönetmen Ketche. Romantik Komedi filmlerinin ve dillere pelesenk olan birçok reklam filminin yönetmenliğini yapmış başarılı isim Ketche, ilk defa bir dizi için yönetmen koltuğuna oturdu.

Gökçe, Ajans 237 reklam ajansında çalışan hiç evlenmemiş bir kızdır. Bütün arkadaşları evlenmiş ya da evlenecek olan Gökçe’nin bu durum artık canına tak etmiştir. Uçarı kaçarı yoktur. Kendisine bir sevgili yapacaktır ve o adamda Ajans 237’nin sahibi Demir olacaktır. Demir’e giden yolda, Gökçe’nin müttefiki Kaan’dır. Hayatının aşkını bulmak için çıkılan bu zor yolda Gökçe, Demir ve Kaan hiç tahmin etmedikleri maceralar yaşayacaklardır.

“Hayatımın Aşkı”
Televizyon Dizisi – Romantik Komedi
Yönetmen : Hakan Kırkaviç – “Ketche”
Senarist : Ekin Atalar – Gökhan Horzum
Oyuncular : Hande Doğandemir , Serkan Çayoğlu, Berk Hakman, Zeynep Eronat, Zafer Algöz, Sadi Celil Cengiz, Avni Yalçın, Ayşegül İşsever, Deniz Barut, Seda Türkmen, Murat Parasayar, İlay Erkök , Gizem Terzi, Yonca Evcimik
Kanal : Kanal D
Yapım Şirketi : Lucky Red Film & TV
Yapımcı : Şebnem Aşkın
Hikaye : Şebnem Aşkın
Sezon Sayısı :
Yayın Tarihi : 15 Mayıs 2016 – 18 Eylül 2016 Pazar

2018-01-24T16:58:59+00:00 Eylül 19th, 2016|Nostalji|