‘İçerde’ dizisine iki yeni oyuncu!
Ünlü oyuncu Çağatay Ulusoy’un yeni dizisi İçerde’nin oyuncu kadrosuna iki yeni isim daha katıldı.

İçeride dizisinin tutmama ihtimaline karşı dizi yurt dışı satışlarında 1 sezon olarak piyasaya sürüldü. 2006 yapımı ‘The Departed’ (Köstebek) filminden uyarlanacak İçeride dizisinde Çağatay Ulusoy bir ajana hayat verecek ve Çağatay Ulusoy’un dizide ülkenin iç dinamiklerine kadar sızmış bir mafya’yı temizlemek ile görevlendirilecek.

Başrollerinde Çağatay Ulusoy, Aras Bulut İynemli, Çetin Tekindor, Bensu Soral, Rıza Kocaoğlu, Damla Colbay, Mustafa Uğurlu ve Nihal Koldaş’ın yer aldığı, yönetmenliğini Uluç Bayraktar’ın üstlendiği Ay Yapım imzalı dizinin kadrosuna, daha önce Kayıp ve Ulan İstanbul dizilerinde rol alan Yıldıray Şahinler ile daha önce Al Yazmalım, Medcezir ve Gecenin Kraliçesi dizilerinde rol alan güzel oyuncu Gözde Kansu dahil oldu.

Kardeşi Mete ile polis kolejinde tanışacak olan Sarp devlet tarafından Kebapçı Celal Karabaş’ın yanına yerleştirilecek. Zatan babasını suçsuz yere hapse düşüren adam olan Celal’dan öç almak isteyen Sarp için bu bulunmaz bir fırsat olacak; ancak Kebapçının manevi kızı Melek ile aşk yaşaması başına bela olacak.