“İçerde”

//“İçerde”

“İçerde”

“İçerde” – Pazartesi

Yapımcılığını Ay Yapım’ın üstlendiği ve iki kardeşin birbirini bulma hikayesini anlatacak “İçerde”nin başrollerinde Çağatay Ulusoy, Aras Bulut İynemli, Çetin Tekindor, Bensu Soral, Damla Colbay, Mustafa Uğurlu, Rıza Kocaoğlu, Nihal Koldaş, Yıldıray Şahinler ve Gözde Kansu yer alıyor. Usta yönetmen Uluç Bayraktar’ın yönetmenliğini üstlendiği “İçerde”, nefes kesen senaryosu ve dev oyuncu kadrosu ile Show TV’de.

Kanal – Show Tv
Yapım Şirketi – Ay Yapım

↔↔↔↔↔ ↔↔↔↔↔ ↔↔↔↔↔

“İçerde”

Polis Akademisi’nde okuyan Sarp ve Mert kardeş olduklarından habersiz birbirlerine rakip olurlar. Sarp, Kaçakçılık ve Organize Suçlar Şube Müdürü Yusuf tarafından Polis Akademisi’nden mezun olmasına bir hafta kala polislikten atılır. Mezuniyet günü Yusuf’a silah çeken Sarp böylece daha önce hiç bilmediği yepyeni bir hayata adım atar. Bu yeni ve karanlık dünyada Sarp’ın en yakın düşmanı ise Akademi’nin diğer göz bebeği Mert’dir.

Yapımcılığını Ay Yapım’ın üstlendiği ve iki kardeşin birbirini bulma hikayesini anlatacak “İçerde”nin başrollerinde Çağatay Ulusoy, Aras Bulut İynemli, Çetin Tekindor, Bensu Soral, Damla Colbay, Mustafa Uğurlu, Rıza Kocaoğlu, Nihal Koldaş, Yıldıray Şahinler ve Gözde Kansu yer alıyor. Usta yönetmen Uluç Bayraktar’ın yönetmenliğini üstlendiği “İçerde”, nefes kesen senaryosu ve dev oyuncu kadrosu ile Eylül ayında Show TV’de.

İçeride dizisinin tutmama ihtimaline karşı dizi yurt dışı satışlarında 1 sezon olarak piyasaya sürüldü. 2006 yapımı ‘The Departed’ (Köstebek) filminden uyarlanacak İçeride dizisinde Çağatay Ulusoy bir ajana hayat verecek ve Çağatay Ulusoy’un dizide ülkenin iç dinamiklerine kadar sızmış bir mafya’yı temizlemek ile görevlendirilecek.

Kardeşi Mete ile polis kolejinde tanışacak olan Sarp devlet tarafından Kebapçı Celal Karabaş’ın yanına yerleştirilecek. Zatan babasını suçsuz yere hapse düşüren adam olan Celal’dan öç almak isteyen Sarp için bu bulunmaz bir fırsat olacak; ancak Kebapçının manevi kızı Melek ile aşk yaşaması başına bela olacak.

“İçerde”
Televizyon Dizisi – Dram, Polisiye, Aksiyon
Yönetmen : Uluç Bayraktar
Senarist : Ertan Kurtulan, Toprak Karaoğlu
Oyuncular : Çağatay Ulusoy, Aras Bulut İynemli, Çetin Tekindor, Bensu Soral, Damla Colbay, Mustafa Uğurlu, Rıza Kocaoğlu, Nihal Koldaş, Yıldıray Şahinler, Gözde Kansu
Kanal : Show Tv
Yapım Şirketi : Ay Yapım
Yapımcı : Kerem Çatay
Yayın Tarihi : 19 Eylül 2016 Pazartesi – 19 Haziran 2017 Pazartesi

2018-01-26T15:48:05+00:00 Haziran 17th, 2017|Nostalji|