“İlişki Durumu Evli”

//“İlişki Durumu Evli”

“İlişki Durumu Evli”

“İlişki Durumu Evli” – Cumartesi

Aşk, kıskançlık, gurur, dostluk ve yanlış anlamaların el ele gideceği bir aşk oyunu hikayesi olan “İlişki Durumu : Karışık”ta neşe, duygusallık ve heyecan da hiç eksik olmayacak.

Seren Şirince ve Berk Oktay’ın paylaştığı geçtiğimiz sezon İlişki Durumu Karışık olarak ekranlara gelen sevilen dizi yoğun istek üzerine aşk devam etmişti..

Yönetmenliğini Çağrı Bayrak’ın yaptığı, senaryosunu Gani Müjde’nin kaleme aldığı “İlişki Durumu: Evli” Show TV’de ekranlara geldi..

Kanal – Show TV
Yapım Şirketi – MF Yapım

↔↔↔↔↔ ↔↔↔↔↔ ↔↔↔↔↔

“İlişki Durumu Evli”

“İlişki Durumu: Evli”de Can ve Ayşegül, deli dolu ailesi ile birlikte “hem mutlu; hem de evli olmak mümkün mü?”nün cevabını arayacak. Bazen fırtınada sığınılacak bir liman olacak onlar için evlilik, bazen fırtınanın ta kendisi… Ama geminin yükü hep “aşk” olacak. Ayşegül yeni evlenmiş bir genç kız olarak şunu çok iyi bilecek ki “Her başarılı erkeğin arkasında, onunla gurur duyan bir karısı ve bu işe şaşakalmış bir kayınvalidesi vardır”.

Başrollerinde Seren Şirince ve Berk Oktay’ın paylaştığı geçtiğimiz sezon İlişki Durumu Karışık olarak ekranlara gelen sevilen dizi yoğun istek üzerine devam kararı almıştı. MF Yapım’ın yapımcılığını üstlendiği bu sezon “Evli” formatında yayınlanacak ..

Televizyon Dizisi, Aşk, Gençlik, Romantik Komedi
Senarist : Gani Müjde
Yönetmen : Çağrı Bayrak
Oyuncular : Seren Şirince, Berk Oktay, Nurseli İdiz, Serenay Aktaş, Anıl İlter, Sezai Altekin, Cenan Çamyurdu, Filiz Coşkuner, Gülden Avşaroğlu, Ayşen Gruda
Yapımcı : Faruk Bayhan
Yapım Şirketi : MF Yapım
Kanal : Show TV
Yayın Tarihi : 1 Ekim 2016 Cumartesi – 22 Ekim 2016

2018-01-24T17:41:30+00:00 Ekim 9th, 2016|Nostalji|