“İsimsizler”

//“İsimsizler”

“İsimsizler”

“İsimsizler” – Cumartesi –

İsimlerini ancak tarihin satır aralarından okuyup yüreklerinde hissedecek olanların bildiği bu isimsiz kahramanlar, görünmez düşmanlarıyla savaşırken önce o düşmanların maskelerini düşürmek zorunda!
Ülkesi için masa başında rahat bir görev yapmaktansa ateş altında olmayı tercih eden Fatih ve ekibinin hikayesi.

Görev aşkıyla yanıp tutuşan bir Kaymakam’ın, Güneydoğu Anadolu Bölgesi’nde kuytu bir kasabada görev aldığı süreçte yaşadıklarını anlatan yaşanmış bir hikaye.. “İsimsizler”, umutsuzluk kokan bir tabloyu umudun resmine dönüştürmek için verilen mücadeleyi konu alacak.

Fatih ve yüreği vatan sevgisi ile dolu, devletini ana babası yerine koyan isimsiz kahramanların Virankaya’daki hikayesi . İsimsizler Kanal D’de!

Kanal – Kanal D
Yapım Şirketi – Es Film – Barakuda Film

↔↔↔↔↔ ↔↔↔↔↔ ↔↔↔↔↔

“İsimsizler”

Biz vatanına, ezanına, bayrağına sevdalı olanlarız! Biz yarınlara “ya isminiz ya vatan” denildiğinde vatanı seçenlerdeniz! Biz bir hilal uğruna isimlerinden vazgeçenleriz!

Es Film ve Barakuda Film’in yapımcılığını, Osman Kaya’nın yönetmenliğini üstlendiği yapım, görev aşkıyla Güneydoğu’da ücra bir kasabada görev yapmaya gönüllü olan bir Kaymakam’ın yaşadıklarının hikayesi..
Bu vatan uğruna canlarını feda etmiş isimsiz kahramanları ekranlarda..

Görev aşkıyla yanıp tutuşan bir Kaymakam’ın, Güneydoğu Anadolu Bölgesi’nde kuytu bir kasabada görev aldığı süreçte yaşadıklarını anlatan yaşanmış bir hikaye..

Televizyon Dizisi – Dram
Yönetmen : Volkan Kocatürk
Senarist : Ahmet Kayımtu, Yusuf Esenkal, Serdar Öğretici
Kanal : Kanal D
Yapım Şirketi : Es Film – Barakuda Film
Yapımcı : Ahmet Kayımtu, Yusuf Esenkal , Serdar Öğretici
Yayın Tarihi : 27 Mart 2017 Pazartesi – 16 Aralık 2017 Cumartesi
Oyuncular : Uğur Güneş, Bülent Alkış, Sedat Mert, Taner Ertürkler, Volkan Keskin, Çağkan Çulha, Musab Ekici, Sera Kutlubey

2018-01-26T21:20:04+00:00Aralık 10th, 2017|Nostalji|