“Kalbim Yangın Yeri”

//“Kalbim Yangın Yeri”

“Kalbim Yangın Yeri”

“Kalbim Yangın Yeri”

Leyla (Hande Soral), kız kardeşi Sevda’nın (Ece Çeşmioğlu) düğünü için bir süre önce ayrıldığı baba evine dönmüştür. Ertesi gün yapılacak düğün töreninden sonra ise evden temelli ayrılacak, tüm sırları ve hayatının erkeğiyle birlikte yeni bir hayata yelken açacaktır. Ancak geçmişte ardında bırakıp gittiği ne varsa, şimdi birer birer yolunu kesmektedir. Onun tek amacı ise çok sevdiği kardeşi Sevda’nın hayallerindeki masalsı düğününü kazasız belasız gerçekleştirmektir. Düğün gecesi yaklaştıkça, Leyla’nın etrafındaki çember daralır. Kardeşinin mutluluğu uğruna yaptığı fedakarlıklar, şimdi tam da kardeşinin ve bütün ailenin felaketine neden olacaktır.

↔↔↔↔↔ ↔↔↔↔↔ ↔↔↔↔↔

“Kalbim Yangın Yeri”

Başrollerini Hande Soral, Kaan Yıldırım, Oğuz Peçe ve Ece Çeşmioğlu’nun üstlendiği yepyeni dizi Kalbim Yangın Yeri, çok yakında FOX ekranlarında başlıyor. Avşar Film’in ses getirecek yeni yapımı, oyuncu kadrosu ve sürükleyici hikayesiyle ilk bölümden seyirciye bambaşka bir deneyim sunmaya hazırlanıyor. Berfu Ergenekon, Elif Asılkefeli ve Banu Tekcam’ın kalemiyle ve Eylem Koza’nın yönetmenliğiyle çekimlerine başlanan Kalbim Yangın Yeri, izleyicileri geçmişin geleceği nasıl şekillendirdiğine tanıklık etmeye davet ediyor.
Gülenay Kalkan, Turgay Kantürk, Gonca Cilasun, Demet İyigün, Yosi Mizrahi ve Servet Pandur’un da oyuncu kadrosunda olduğu Kalbim Yangın Yeri, fedakarlıklar, sırlar, ihanet ve aşklarla dolu hikayesiyle çok yakında FOX ekranlarında başlıyor.
Geçmiş, Geleceğin İzini Sürer…

Televizyon Dizisi – Drama
Yönetmen : Eylem Koza
Senarist : Berfu Ergenekon, Elif Asılkefeli, Banu Tekcan
Oyuncular : Hande Soral, Kaan Yıldırım, Oğuz Peçe, Ece Çeşmioğlu, Gülenay Kalkan, Turgay Kantürk, Gonca Cilasun, Demet İyigün, Yosi Mizrahi, Servet Pandur
Kanal : Fox Tv
Yapım : Şükrü Avşar
Yapım Şirketi : Avşar Yapım
Sezon Sayısı : 1
Yayın Tarihi : 30 Nisan 2016 – 28 Mayıs 2016

2018-01-24T14:08:37+00:00 Haziran 4th, 2016|Nostalji|