“Kara Sevda”

//“Kara Sevda”

“Kara Sevda”

“Kara Sevda” – Çarşamba

Kara Sevda’da; dar gelirli bir ailenin umutlarını bağladığı oğlu Kemal Soydere ile kendini ait hissetmediği ihtişamlı bir hayatın içine doğan Nihan Sezin’in imkansızlıklar ve mucizelerle dolu hikayesi anlatılıyor ..

Sürükleyici hikayesiyle milyonları ekran başına toplayan dizide masalsı bir aşk çarpıcı bir anlatım dili ve güçlü oyunculuklarla ekrana taşınıyor ..

Kanal – Star TV
Yapım Şirketi – Ay Yapım

↔↔↔↔↔ ↔↔↔↔↔ ↔↔↔↔↔

“Kara Sevda”

Sürükleyici hikayesiyle milyonları ekran başına toplayan dizide masalsı bir aşk çarpıcı bir anlatım dili ve güçlü oyunculuklarla ekrana taşınıyor ..

Senaristliğini Anıl Eke, Özlem Yılmaz ve Burcu Görgün’ün kaleme aldığı kadrosunda ayrıca; Kürşat Alnıaçık, Zeyno Eracar, Orhan Güner, Neşe Baykent, Barış Alpaykut, Melisa Aslı Pamuk ve Burak Sergen’in yer aldığı Kara Sevda Star TV’de….

Kara Sevda, 14 Ekim 2015’te Star TV’de yayınlanmaya başlayan yeni dizidir. Dizinin başrollerinde Burak Özçivit, Neslihan Atagül ve Kaan Urgancıoğlu yer almaktadır. Yapımcılığını Kerem Çatay’ın üstlendiği dizinin yönetmen koltuğunda Hilal Saral bulunmaktadır. Senarist kadrosunda Anıl Eke, Özlem Yılmaz ve Burcu Görgün’ün bulunduğu dizinin oyuncu kadrosunda ayrıca; Kürşat Alnıaçık,Burak Sergen Zeyno Eracar, Orhan Güner, Neşe Baykent, Barış Alpaykut, Melisa Aslı Pamuk yer alıyor. Dizinin çekimleri 1. bölümdeki maden kazası(Zonguldak) hariç İstanbul ilinde gerçekleşmektedir. Dizide madende bir facia yaşandıktan sonra hayatı değişen genç bir maden mühendisinin hikayesi anlatılmaktadır. Genç madenciyi Burak Özçivit canlandırıyor..

Çarpıcı bir anlatım dili ve güçlü oyunculuklarla masalsı bir aşk…
Dar gelirli bir ailenin umutlarını bağladığı oğlu Kemal Soydere ile kendini ait hissetmediği ihtişamlı bir hayatın içine doğan Nihan Sezin’in imkansızlıklar ve mucizelerle dolu hikayesi.

Televizyon Dizisi – Aşk, Drama
Yönetmen : Hilal Saral
Oyuncular : Burak Özçivit, Kaan Urgancıoğlu, Neslihan Atagül, Zerrin Tekindor, Burak Sergen, Kürşat Alnıaçık, Melisa Aslı Pamuk
Besteci : Toygar Işıklı
Yapımcı : Kerem Çatay
Yapım Şirketi : Ay Yapım
Kanal : Star TV
Yayın Tarihi : 14 Ekim 2015 – 21 Haziran 2017 Çarşamba

2018-01-26T15:52:34+00:00 Haziran 20th, 2017|Nostalji|