“Karagül”

//“Karagül”

“Karagül”

“Karagül”

Başrollerini Ece Uslu, Şerif Sezer ve Mesut Akusta’nın paylaştığı FOX’un reyting rekortmeni dizisi Karagül’de heyecan fırtınası hiç dinmiyor. Büyük sürprizleri ve çözülmeyi bekleyen sırlarıyla Görkemli Şamverdi Konağı’nda yaşanan çarpıcı gelişmeleri her Cuma FOX’ta ..

Kanal – FOX TV
Yapım Şirketi – Avşar Film

↔↔↔↔↔ ↔↔↔↔↔ ↔↔↔↔↔

“Karagül”

Baran’ın oğlu olduğunu gerçeğini öğrenen Ebru, oğlunu geri alabilmek için kıyasıya bir savaşa girer. Artık Ebru’nun tek bir hedefi vardır, dört çocuğunu da alıp Halfeti’den gidebilmek. Ancak başta Kendal ve Narin olmak üzere karşısına çıkan engeller yüzünden bu, zannettiği kadar kolay olmayacaktır. Ebru, öldü zannettiği oğlu Baran’a kavuşabilmek için yanıp tutuşurken, bir yandan da savrulan diğer çocuklarını yeniden bir araya getirebilmek için mücadele eder.Kadriye Ana, hayatının en büyük günahı olan bu sırla başlayan ve geçmiş günahları ile yüzleşmesi sırasında, konakta ki herkes bir yana savrulur. Kenan, kurduğu intikam planını adım adım ilerletirken, Kendal hiç beklemediği alanlardan sıkışmaya başlar ve konak kadınlarının da savaş silahı olacağı bu mücadelede en büyük zaafı ile vurulur.

Karagül, başrollerini Ece Uslu, Mesut Akusta ve Şerif Sezer’in paylaştığı Fox TV’de yayınlanan Türk televizyon dizisi. Erkan Birgören’in senaryosunu yazdığı diziyi Murat Saraçoğlu yönetmektedir. 29 Mart 2013 tarihinde yayınlanmaya başlanan dizi, ilk sezon finalini 14 Haziran 2013 akşamı yapmıştır.

Elleri, yalısının bahçesindeki topraktan başka toprağa değmemiş bir kadın ve bu kadını bir yalanı yaşamaya mahkûm etmiş bir adam. Ve kadın en ummadığı anda gerçeklerle bir başına kalır.

Şimdi hayat onu, kaybettikleri için savaşa davet ediyor. Hayat, onu çocukları için ayakta durmaya ve uzak diyarlarda yeniden doğmaya çağırıyor.

Televizyon Dizisi – Dram, Gerilim, Aksiyon, Macera
Senarist : Sema Ergenekon, Eylem Canpolat (1), Pınar Uysal, Funda Çetin (2-12), Erkan Birgören, Betül Yağsağan, Beril Köse (13-)
Yönetmen : Murat Saraçoğlu, Günay Günaydın
Oyuncular : Ece Uslu, Mert Yazıcıoğlu, Mesut Akusta, Şerif Sezer, Özlem Conker, İlayda Çevik, Ayça Ayşin Turan, Saruhan Hünel
Yapımcı : Şükrü Avşar
Mekân : Halfeti – Şanlıurfa
Yapım Şirketi : Avşar Film
Kanal : FOX TV
Yayın Tarihi : 29 Mart 2013 – 10 Haziran 2016

2018-01-24T15:00:58+00:00 Haziran 17th, 2016|Nostalji|