Kerem Bursin ve Serenay Sarıkaya’nın Filmi İptal Oldu!

Marka yüzü oldukları kot firmasının, ilişkileriyle ilgili haberlerin markanın önüne geçtiğini düşünüp Kerem Bürsin’le yollarını ayırıp İlker Kaleli ile anlaşmasının ardından ünlü çifte bir darbe de film projesinden geldi..

Kerem Bursin ve Serenay Sarıkaya’nın merakla beklenen filmi rafa kaldırıldı!

Yapımcılığını BKM Film’in üstleneceği, başrollerinde Güneşi Beklerken ve Şeref Meselesi dizileriyle büyük dikkat çeken Kerem Bursin ile Medcezir ve Lale Devri dizileriyle büyük dikkat çeken Serenay Sarıkaya’nın bulunması beklenen projenin ismi ‘Günaydın Sevgilim’ olarak belirlenmişti. Habertürk Gazetesi’nden Esin Övet’in haberine göre film projesi iptal oldu.

Gelen duyumlara göre, çiftin yüzlerinin artık eskisi kadar ilgi çekici bulunmadığı ve onlara uygun senaryo oluşturulamadığı gerekçesiyle rafa kaldırılan proje ünlü çift için 2. Hayal kırıklığı oldu.

Hatırlanacağı üzerine Kerem Bursin ile Serenay Sarıkaya’nın oynadığı ‘Mavi’ reklamında aşkları reklamın önüne geçtiği gerekçesiyle Kerem Bursin ile yollar ayrılmış, yerine de İlker Kaleli ile anlaşma sağlanmıştı. Bu iki haberin üst üste gelmesi gazete ve sitelerde ‘Sarıkaya ve Bursin çiftine şok üstüne şok’ yorumlarına neden oldu.