“Kiralık Aşk”

//“Kiralık Aşk”

“Kiralık Aşk”

“Kiralık Aşk” – Cuma

Kendi halinde yaşayan Defne’nin birdenbire değişen hayatı ve aşkın komik halleri…

Tam her şey bitti dediği anda kapısını çalan mucizeye hayır diyemeyen Defne, 6 aylık bir aşk oyunu teklifini kabul eder. Buna göre, ülkenin en başarılı iş adamlarından biri olan Ömer’i kendisine aşık etmek zorundadır. Bu yoldaki en büyük yardımcısı ise gerçek arkadaşlarıdır. Bu korkunç karmaşada, hayatın en gerçek sorularından biriyle yüzleşir Defne: Aşkımızı biz mi seçeriz,
yoksa o mu bizi seçer?

Kanal – Star TV
Yapım Şirketi – Ortaks Yapım

Kiralık Aşk

↔↔↔↔↔ ↔↔↔↔↔ ↔↔↔↔↔

“Kiralık Aşk”

Kiralık Aşk, baş rollerini Barış Arduç, Elçin Sangu, Salih Bademci, Sinem Öztürk, Nergis Kumbasar ve Levent Ülgen’in paylaştığı Star TV’nin 2015 yapımı romantik komedi dizisidir.

Tam her şey bitti dediği anda kapısını çalan mucizeye hayır diyemeyen Defne, 6 aylık bir aşk oyunu teklifini kabul eder. Buna göre, ülkenin en başarılı iş adamlarından birini kendisine aşık etmek zorundadır. Bu yoldaki en büyük yardımcısı ise gerçekten aşık olduğu adamdır. Bu korkunç karmaşa, çılgın bir aşk üçgenine dönüşürken, hayatın en gerçek sorularından biriyle yüzleşir.

Aşkımızı biz mi seçeriz, yoksa o mu bizi seçer?

7 den 77 ye herkesin gönlünde taht kuran Kiralık Aşk’ın senaryosu Meriç Acemi’ye ait. Sevilen dizi Kiralık Aşk’ ın yönetmen koltuğunda ise Barış Yöş oturuyor.

“Kiralık Aşk”
Televizyon Dizisi – Romantik komedi
Senarist : Meriç Acemi, Deniz Coşkun
Yönetmen : Metin Balekoğlu (1-20), Barış Yöş (21-)
Oyuncular : Barış Arduç, Elçin Sangu, Salih Bademci, Sinem Öztürk, Nergis Kumbasar, Levent Ülgen, Ferdi Merter, Hande Ağaoğlu, Melisa Giz Cengiz, Hikmet Körmükçü, Kerem Fırtına, Osman Akça, Onur Büyüktopçu, Sanem Yeles, Ayberk Atilla
Yapımcı : Müge Turalı Pak
Editör : Aykut Yıldırım
Yapım Şirketi : Ortaks Yapım
Kanal : Star TV
Yayın Tarihi : 19 Haziran 2015 – 20 Ocak 2017 Cuma

2018-01-25T18:22:51+00:00 Ocak 17th, 2017|Nostalji|