‘Kırgın Çiçekler’ ve ‘Kara Sevda’ Seoul Uluslararası Drama Ödülleri’nde!

Başladıkları ilk günden beri ilgiyle takip edilen Kırgın Çiçekler ve Kara Sevda’dan büyük başarı!

Yapımcılığını NTC Medya’nın üstlendiği, başrollerini ise İpek Karapınar, Biran Damla Yılmaz, Gökçe Akyıldız, Hazar Motan, Çağla Irmak, Aleyna Solaker, Cansu Fırıncı, Derya Artemel, Veda Yurtsever ve Sacide Taşaner’in paylaştığı ‘Kırgın Çiçekler’ 14. Seoul Uluslararası Drama Ödülleri’nde ‘En İyi Dizi’ dalına aday gösterilen 8 diziden biri oldu.

Aynı zamanda Ay Yapım’ın başarılı projesinde, kadrosunda Burak Özçivit, Neslihan Atagül, Kaan Urgancıoğlu, Melisa Aslı Pamuk, Hazal Filiz Küçükköse, Neşe Baykent, Orhan Güner, Zeyno Eracar, Rüzgar Aksoy ve Burak Sergen’in yer aldığı ‘Kara Sevda’ ise yine aynı başarıyı gösterirken Atagül’e de ‘En İyi Kadın Oyuncu’ dalında adaylık gösterildi.

Yapılan değerlendirme sonucunda “Kara Sevda” Kore’de finalist oldu!

Ay Yapım’ın yapımcılığında gerçekleşen Kara Sevda, uluslararası dizi endüstrisinin büyük ilgi gösterdiği Seul Drama Ödülleri’nde 2 dalda finale kaldı! En İyi Dizi kategorisinde ödüle aday olan Kara Sevda’nın başrol oyuncusu Neslihan Atagül de En iyi Kadın Oyuncu kategorisinde dünyaca ünlü starlarla birlikte finalist oldu. Kazananlar 8 Eylül’de Seul’de düzenlenecek törenle açıklanacak.

Daha önce Türkiye’den Ezel’e Jüri Özel Ödülü, Medcezir’e En iyi Dizi, Kara Para Aşk’taki rolüyle de Engin Akyürek’e En İyi Aktör ödülünün layık görüldüğü Seul Drama Ödülleri bu yıl 8 Eylül’de gerçekleşecek ödül töreniyle sahiplerini bulacak.

Kara Sevda Jenerik ve Müziği
═════ ═════ ═════

Kırgın Çiçekler Jenerik ve Müziği
═════ ═════ ═════