“Kırgın Çiçekler” – Pazartesi

Eylül 16’sında bir kız. Bir gecekonduda annesi Mesude, kız kardeşi Büşra ve üvey babası Kemal’le birlikte yaşıyor. Eylül, Kemal’in tacizine uğruyor. Durumu annesine anlatıyor. Annesi düşünüp taşınıp bir çözüm buluyor, Eylül’ü yetimhaneye teslim ediyor. Annesi tarafından yetimhaneye bırakılan Eylül’ü yetimhanenin müdür yardımcısı Feride avutmaya çalışıyor. O geceden itibaren Eylül’ün yetimhane günleri başlar….

Kanal – ATV
Yapımcı – NTC Medya

Kırgın Çiçekler 73. Bölüm Fragmanı

↔↔↔↔↔ ↔↔↔↔↔ ↔↔↔↔↔

“Kırgın Çiçekler”

Eylül 16’sında bir kız. Bir gecekonduda annesi Mesude, kız kardeşi Büşra ve üvey babası Kemal’le birlikte yaşıyor. Eylül, Kemal’in tacizine uğruyor. Durumu annesine anlatıyor. Annesi düşünüp taşınıp bir çözüm buluyor, Eylül’ü yetimhaneye teslim ediyor. Annesi tarafından yetimhaneye bırakılan Eylül’ü yetimhanenin müdür yardımcısı Feride avutmaya çalışıyor. O geceden itibaren Eylül’ün yetimhane günleri başlar.

Kırgın Çiçekler, 29 Haziran 2015 tarihinden beri atv’de yayınlanan bir dram, gençlik ve aile dizisidir. İlk bölümü 29 Haziran 2015 tarihinde yayınlanmıştır.Dizi 12 Ocak 2016 tarihinde Engelsiz Yaşam Vakfı En İyi Dram filmi ödülü almıştır.

Televizyon Dizisi – Dram, Aile, Gençlik
Senarist : Gül Abus Semerci, Yelda Eroğlu
Yönetmen : Serkan Birinci
Oyuncular : İpek Karapınar, Özgür Çevik, Biran Damla Yılmaz, Derya Artemel, Gökçe Akyıldız, Hazar Motan, Çağla Irmak, Aleyna Solaker, Birgül Ulusoy, Zeliha Taşaner
Yapımcı : NTC Medya
Kanal : ATV
Yayın Tarihi : 29 Haziran 2015 – ….