“Kış Güneşi”

//“Kış Güneşi”

“Kış Güneşi”

“Kış Güneşi”

Show TV’nin dizisi “Kış Güneşi”; ‘Kaybolan bir benlik, imkansız bir aşk ve sırlarla dolu bir geçmişi’ anlatıyor…
Başrollerini Şükrü Özyıldız ile Aslı Enver’in paylaştığı, yönetmenliğini Murat Onbul’un üstlendiği Kış Güneşi’nin oyuncu kadrosunda
Mahir Günşiray, Şenay Gürler, Hakan Gerçek, Başak Parlak, Berrak Kuş ve Hakan Boyav yer alırken, yapımcılığını Endemol Shine Türkiye üstleniyor.

Kanal – Show TV
Yapım Şirketi – Endemol Shine Turkey

↔↔↔↔↔ ↔↔↔↔↔ ↔↔↔↔↔

“Kış Güneşi”

Kış Güneşi, Show TV’de yayınlanan televizyon dizisi. Yönetmenliğini Murat Onbul’ın yaptığı dizide başrolleri Şükrü Özyıldız ve Aslı Enver üstlendi. İlk bölümü 23 Şubat 2016 tarihinde yayınlandı.

Yapımcılığını, dünyanın en büyük medya prodüksiyon şirketi Endemol Shine Türkiye’nin üstlendiği, başrollerini; Şükrü Özyıldız ve Aslı Enver’in paylaştığı “Kış Güneşi” dizisinin güçlü oyuncu kadrosunda Şenay Gürler, Başak Parlak, Mahir Günşiray, Hakan Boyav, Hakan Gerçek, Berrak Kuş, Gamze Süner Atay, Mehmet Esen, Buse Varol, Emre Bulut, Okan Selvi, Burak Çimen,Kubilay Çamlıdağ ve Merve Han rol alıyor…

Murat Onbul’un yönettiği dizinin senaryosunu ise Ayça Mutlugil, Alev Toprakoğlu, Erkan Çıplak, Hale Çalap ve Tuba Bilir kaleme alıyor..

Efe, babası ile birlikte kaza süsü verilen bir cinayetin kurbanı olur. Kazadan yaralı kurtulan Efe hafızasını yitirir. Yıllar sonra zengin bir ailenin oğlu olduğunu öğrenen Efe ikiz kardeşi Mete ile iletişime geçer. Ama Efe’nin yaşadığını öğrenen adamlar yarım kalan işi bitirmek için Efe’nin peşine düşer. Ama Efe yerine ikiz kardeşi Mete’yi vururlar. Efe de Mete’nin yerine geçerek hem babasının hem de ikiz kardeşinin intikamını almaya çalışır.

Televizyon Dizisi – Dram
Yönetmen : Murat Onbul
Oyuncular : Şükrü Özyıldız, Aslı Enver, Hakan Boyav, Şenay Gürler, Mahir Günşiray
Yapımcı : H. Hakan Eren, Gökhan Tatarer
Yapım Şirketi : Endemol Shine Turkey
Kanal : Show TV
Yayın Tarihi : 23 Şubat 2016 – 21 Haziran 2016

2018-01-24T15:28:48+00:00 Haziran 22nd, 2016|Nostalji|