‘Kısmetse Olur’ Yayından Kaldırıldı mı?

//‘Kısmetse Olur’ Yayından Kaldırıldı mı?

‘Kısmetse Olur’ Yayından Kaldırıldı mı?

‘Kısmetse Olur’ Yayından Kaldırıldı mı?

Kanal D’nin hafta içi her gün ekrana gelen programı Kısmetse Olur’un akıbeti hakkındaki soru işaretleri varlığını koruyor.

Bilindiği gibi cumartesi günü çıkan Kanun Hükmündeki Kararname (KHK) ile evlilik programlarının yasaklandığı açıklanmış, ancak sonrasında bu yasağın uydudaki diğer kanallarda yayınlanan yapımları kapsadığı belirtilmişti. Bu süreçte yapımcı Haluk Şirin ilk olarak programın yayından kaldırıldığını, sonrasında ise çekimlerin devam ettiğini duyurmuştu.

İşin aslı ortaya çıktıktan sonra ‘Zuhal Topal’la’, ‘Esra Erol’la’ ve ‘Evleneceksen Gel’ dün yayınlarına devam ederken Kanal D, Kısmetse Olur’un yerine ‘Bodrum Masalı’ tekrarı ve ‘Asteriks Olimpiyat Oyunlarında’ filmini yayınlamıştı.

Dün kanalın yayın akışındaki yerini alan Kısmetse Olur’un yerinde bugün de yeller esince kafalar karıştı. Kanal D ise oluşan boşluğu bu hafta boyunca ‘Bana Her Şey Yakışır’ ve ‘Evim Şahane’ ile doldurma kararı aldı.

Hali hazırda reytingleri geçen sezona göre düşmüş olan yapımın durumu hakkında kanal veya Şirin’den şimdilik herhangi bir açıklama gelmedi.

2017-05-02T17:48:34+00:00Mayıs 2nd, 2017|Sinema-Tv|