“Masum” | Online Dizi

//“Masum” | Online Dizi

“Masum” | Online Dizi

“Masum” – Pazar –

BluTV’nin ilk yerli online dizisi..

Polisiye ve dramayı harmanlayarak, bir Türk ailesinin çevresinde sıra dışı bir hikâyeyi konu alan dizi.. Yapımını D Productions’ın yaptığı, Berkun Oya’nın kendi tiyatro oyunu “Bayrak”tan uyarlayıp aynı zamanda proje tasarımı ve senaristliğini de üstlendiği dizinin yönetmenliğini ise Altın Portakal ödüllü Seren Yüce yaptı.

Bir Türk ailesinin çevresinde gelişen sıra dışı bir hikâye..

Kanal – Kanal D
Yapım Şirketi – D Production

↔↔↔↔↔ ↔↔↔↔↔ ↔↔↔↔↔

“Masum”

Emekli Komiser Cevdet ve karısı, ömürlerinin son yıllarını şehirden uzaktaki küçük çiftlik evlerinde huzur içinde geçirmektedirler. Ta ki küçük oğulları bir gece yarısı korkunç bir haberle eve gelene kadar..

Polisiye ve dramayı harmanlayarak, ilk bakışta sıradan görünen bir Türk ailesinin çevresinde sıra dışı bir hikâyeyi konu alan dizinin başrollerinde Haluk Bilginer, Nur Sürer, Ali Atay, Okan Yalabık, Serkan Keskin, Tülin Özen ve Bartu Küçükçağlayan rol alıyor. Yapımını D Productions’ın yaptığı, Berkun Oya’nın kendi tiyatro oyunu “Bayrak”tan uyarlayıp aynı zamanda proje tasarımı ve senaristliğini de üstlendiği dizinin yönetmenliğini ise Altın Portakal ödüllü Seren Yüce yaptı.

Online Dizi (İnternet) – Drama Polisiye – Suç
Yönetmen : Seren Yüce
Senarist : Berkun Oya
Kanal : Kanal D
Yapım Şirketi : D Production – Blutv
Sezon Sayısı :
Yayın Tarihi : 24 Eylül 2017 Pazar – 29 Ekim 2017 Pazar
Oyuncular : Haluk Bilginer, Nur Sürer, Ali Atay, Okan Yalabık, Serkan Keskin, Tülin Özen, Bartu Küçükçağlayan

2018-01-26T18:03:41+00:00Eylül 25th, 2017|Nostalji|