O Hayat Benim Jenerik ve Müziği (4.Sezon)

//O Hayat Benim Jenerik ve Müziği (4.Sezon)

O Hayat Benim Jenerik ve Müziği (4.Sezon)

“O Hayat Benim”

O Hayat Benim, 16 Şubat 2014’te Fox TV’de yayınlanmaya başlanan Türk televizyon dizisi.
Yönetmenliğini otuzuncu bölüme kadar Hülya Bilban, otuz birinci bölümden itibaren Hamdi Alkan üstlenmiştir. Baş rollerini Ezgi Asaroğlu, Ceren Moray ve Keremcem paylaşmaktadır. Dördüncü sezonda yönetmen koltuğunda Sadullah Şentürk oturmaktadır.

Kanal – FOX
Yapım Şirketi – Pastel Film

O Hayat Benim Jenerik ve Müziği (4.Sezon)

↔↔↔↔↔ ↔↔↔↔↔ ↔↔↔↔↔

“O Hayat Benim”

Mehmet Emir ve Hasret birbirine aşık iki gençtir. Ancak Hasret’in babası Yusuf, evlenmelerine karşı çıkar. Kızının hamileliği de ortaya çıkınca çıldırır ve iki genci ayırır, Mehmet Emir’ e de Hasret’in öldüğünü söyler.

Hasret doğum yapınca bebek elinden alınır. Yusuf, bebeği büyütmesi için yardımcısı İlyas’a teslim eder. Adı Bahar olur, İlyas’ın Efsun adında bir bebeği daha vardır. İlyas ve karısı Nuran, Efsun ve Bahar’ı kardeş gibi büyütürler.

Aradan yirmi yıl geçer. Yusuf vicdan azabıyla Bahar’ı babası Mehmet Emir’e götürmeye karar verir. Gecekonduda büyüyen Bahar ‘gerçek hayatına’ kavuşacaktır nihayet. Hayal bile edemeyeceği servetin tek varisidir. Bahar Köşklerde oturacak, yatlarda gezecek, en iyi okullarda okuyacaktır… Kısaca parıltısıyla göz kamaştıran o hayat’ın sahibi olacaktır. Ancak kader buna izin vermemektedir, her şey bir anda ters yüz olur. Artık sadece Bahar’ın değil kimsenin ‘hayat’ı eskisi gibi olmayacaktır.

“O Hayat Benim”
Televizyon Dizisi – Aşk, Dram
Senarist : Yekta Torun, Melis Başar
Yönetmen : Hülya Bilban (1-30.bölüm), Hamdi Alkan (31.bölüm-)
Oyuncular : Ezgi Asaroğlu, Keremcem, Ceren Moray, Sinan Albayrak, Zerrin Sümer, Süleyman Atanısev, Ahu Sungur, Oya Başar
Sezon sayısı :
Yapımcı : Yaşar İrvul, Efe İrvul
Yapım şirketi : Pastel Film
Kanal : FOX
Yayın Tarihi : 16 Şubat 2014 – 2 Mayıs 2017

2017-12-27T01:14:14+00:00 Ocak 30th, 2017|Dizi Jenerik ve Müzikleri|