“O Hayat Benim”

//“O Hayat Benim”

“O Hayat Benim”

“O Hayat Benim” – Salı

Konu hayatın ve aşkınsa, kadere asla teslim olma… O Hayat Benim’de küllerinden doğan aşklara ve hayata yenilmeden tutunma mücadelelerine hep birlikte tanık olmaya devam ediyoruz. Sırlar bir bir ortaya çıktıkça herkesi şaşırtacak büyük gelişmeler yaşanmaya devam edecek.

Efsun ve Bahar iki kardeştir. Efsun bir kaza sonucu bebeğini kaybeder. Bu yaşananlardan Bahar’ı sorumlu tutar. İki kardeşin evlat savaşı başliyor.

Ancak kader herşeyi bir anda ters yüz eder ve kimsenin ‘hayat’ı eskisi gibi olmayacaktır…

Kanal – FOX
Yapım Şirketi – Pastel Film

↔↔↔↔↔ ↔↔↔↔↔ ↔↔↔↔↔

“O Hayat Benim”

Mehmet Emir ve Hasret birbirine aşık iki gençtir. Ancak Hasret’in babası Yusuf, evlenmelerine karşı çıkar. Kızının hamileliği de ortaya çıkınca çıldırır ve iki genci ayırır, Mehmet Emir’ e de Hasret’in öldüğünü söyler.

Hasret doğum yapınca bebek elinden alınır. Yusuf, bebeği büyütmesi için yardımcısı İlyas’a teslim eder. Adı Bahar olur, İlyas’ın Efsun adında bir bebeği daha vardır. İlyas ve karısı Nuran, Efsun ve Bahar’ı kardeş gibi büyütürler.

Aradan yirmi yıl geçer. Yusuf vicdan azabıyla Bahar’ı babası Mehmet Emir’e götürmeye karar verir. Gecekonduda büyüyen Bahar ‘gerçek hayatına’ kavuşacaktır nihayet. Hayal bile edemeyeceği servetin tek varisidir. Bahar Köşklerde oturacak, yatlarda gezecek, en iyi okullarda okuyacaktır… Kısaca parıltısıyla göz kamaştıran o hayat’ın sahibi olacaktır. Ancak kader buna izin vermemektedir, her şey bir anda ters yüz olur. Artık sadece Bahar’ın değil kimsenin ‘hayat’ı eskisi gibi olmayacaktır.

“O Hayat Benim”
Televizyon Dizisi – Aşk, Dram
Senarist : Yekta Torun, Melis Başar
Yönetmen : Hülya Bilban (1-30.bölüm), Hamdi Alkan (31.bölüm-)
Oyuncular : Ezgi Asaroğlu, Keremcem, Ceren Moray, Sinan Albayrak, Zerrin Sümer, Süleyman Atanısev, Ahu Sungur, Oya Başar
Sezon sayısı :
Yapımcı : Yaşar İrvul, Efe İrvul
Yapım şirketi : Pastel Film
Kanal : FOX
Yayın Tarihi : 16 Şubat 2014 – 2 Nisan 2017 Salı

2018-01-25T20:07:00+00:00Mayıs 2nd, 2017|Nostalji|